Igonen ja koosseisu naasnud Tamm kaotasid Bulgaarias liidrile | Jalgpall

2053987h7c4dt24

Tervist ja tere tulemast Eestisse! Viimased uudised jalgpallimaailmast on põnevad – Igonen ja koosseisu naasnud Tamm pidasid Bulgaarias närvesööva lahingu, kuid pidid lõpuks leppima kaotusega liidrile. Eesti jalgpallurite võitlusvaim ja kirg mängu vastu on kõigile eeskujuks ning nende pühendumus paneb meid kõiki õhku ahmima. Ärge jätke vahele võimalust jälgida nende saavutusi ja jälgida, kuidas Eesti sporditalendid teevad meid uhkeks oma võitlustahet näidates.

Nelja mängu järel Plovdivi Botevi koosseisu naasnud Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Joonas Tamm sai kirja täismängu, kui tema ja rahvuskaaslase Matvei Igoneni koduklubi kaotas Bulgaaria kõrgliiga liidrile Ludogretsile 0:2.

Enne pühapäeva viimati 12. jaanuaril platsil käinud Tamm ega samuti täismängu teinud Igonen pikalt sisse elada ei saanud, sest Ludogorets haaras juhtohjad 13. minutil, kui skoori tegi Kwadwo Duah. Külalised duubeldasid eduseisu 14 minutit hiljem, mil täpne oli Jakub Piotrowski. Tamm pääses statistikasse 42. minutil, sest sai kollase kaardi, kirjutab Soccernet.ee.

Ludogoretsil on 23 mängu järel 54 punkti. Nad edestavad lähimat jälitajat Sofia CSKA-d kolme silmaga, kuid liidril on konkurentidega võrreldes mäng varuks. Botev on 33 punktiga üheksas.

Kuidas läks Märten Kuusel, Oliver Jürgensil ja Georgi Tunjovil, loe lähemalt Soccernetist.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Eesti jalgpallikoondise mängudes Bulgaariaga nägime nii rõõmu kui ka pettumust. Igoneni ja Tammu naasmine koondisesse tõi elevust ja lootust, kuid lõpptulemus oli pettumust valmistav, kui kaotati Bulgaaria liidrile. Siiski on oluline meeles pidada, et iga mäng on õppetund ja võimalus edasi areneda ning järgmistes kohtumistes näidata paremat tulemust. Jääme lootusrikkalt ootama tulevikus toimuvaid mänge ja usume, et meie koondis suudab ületada nii raskused kui ka vastased, et saavutada edu ja võidud.

Loe rohkem:  Man City hankis veel ühe Argentina jalgpallilootuse | Jalgpall