Ronaldo klubi Aasia Meistrite liiga teekond lõppes | Jalgpall

2304543hf102t24

Estonias were left in shock as Ronaldo Club’s journey in the Asian Champions League came to an end. The football team, led by the legendary Ronaldo, had been dominating the competition until their unexpected defeat in the final. Fans across the country mourned the loss, as they had been hoping to witness history being made. Despite the heartbreaking outcome, Ronaldo Club’s journey will be remembered as a testament to their skill and determination on the field.

Cristiano Ronaldo koduklubi Al Nassr langes Aasia Meistrite liigas penaltiseeria järel konkurentsist.

Saudi Araabia klubi Al Nassr oli kaotanud veerandfinaalseeria avamängu võõrsil Al Ainile (Araabia Ühendemiraadid) 0:1 ja vajas seega korduskohtumisest kindlasti võitu.

Soufiane Rahimi väravatest asus aga hoopis Al Ain avapoolajal 2:0 juhtima ja selleks hetkeks vajaks Al Nassr juba kolm tabamust. Tänu Abdulrahmad Ghareebi (45+5. minutil), Khalid Eisa (51. omavärav) ja Alex Tellesi (72.) väravatele nii läkski ja ees ootas lisaaeg.

Seal asus Al Ain veel korra eduseisu, kui 103. minutil jõudis tabamuseni Sultan Al-Shamsi. Siiski õnnestus Al Nassril teenida lisaaja lõpuminutitel penalti, mille Ronaldo ka realiseeris.

Järgnenud penaltiseerias aga eksisid koguni kolm Al Nassri mängijat neljast, ainsana suutiski palli puuri saada taas Ronaldo. Ükski kolmest Al Aini lööjast aga ei vääratanud.

“Aitäh teile toetuse eest,” kirjutas 39-aastane portugallane pärast matši ühismeedias. “Leiame võimaluse anda vastulöök ja tulla tagasi tugevamatena! Alati koos!”

Ronaldol endal oli ka kohtumise teisel poolajal üks suurepärane võimalus, mida portugallane aga realiseerida ei suutnud. Värava korral oleks Al Nassr ehk enne lisaaega edasipääsu kindlustanud.

Kuigi Ronaldo klubi Aasia Meistrite liiga teekond lõppes, võib öelda, et meeskond tegi suurepärase esituse ja näitas ühtekuuluvust ning tahtejõudu. Nad võitlevad kuni viimase hetkeni ning võivad olla uhked oma saavutuste üle. See kogemus on kindlasti väärtuslik õppetund ja motiveerib neid veelgi rohkem järgmistel hooaegadel tugevamalt tagasi tulema. Julgust ja püsivust on vaja, kuid meeskond on näidanud, et neil on potentsiaali ja tahet saavutada suuri asju jalgpalli areenil.

Loe rohkem:  Tartlased said Jõgeval kindla võidu | Jalgpall