Glinka pidi Prantsusmaal reketid pakkima | Tennis

2123732h8263t24

Eesti tennisemängija Anett Kontaveidi jaoks on viimane ettevalmistus enne Prantsusmaa lahtisi täies hoos. Kontaveit läheb võistlustulle kindlatele reketitele lootuses murda läbi konkurentsi ja jõuda kõrgemale tasemele. Tema sähvatuslik mäng ja jõuline löömine on teinud temast tõelise fännide lemmiku nii kodus kui ka rahvusvahelisel areenil. Glinka pidi Prantsusmaal reketid pakkima saab olema jälgimist väärt turniir, kus Eesti tennisisti võimeid saavad näha kõik spordisõbrad üle maailma.

Eesti tennisist Daniil Glinka (ATP 461.) langes Prantsusmaal Toulouse’is toimuval M25 taseme ITF-i turniiril teises ringis konkurentsist.

Esimeses ringis prantslaselt Yanis Ghazouani Durandilt (ATP 906.) loobumisvõidu saanud Glinka kohtus neljapäeval 21-aastase briti Arthur Feryga (ATP 265.). Mõlemad setid kulgesid küllaltki tasavägiselt, kuid siiski Fery dikteerimisel. Glinka kaotas kaks tundi ja 20 minutit kestnud kohtumise 5:7, 5:7.

Glinka servis kaks ässa ja tegi kaks topeltviga, vastane sai kirja kolm ässa ja kaks topeltviga. Mõlemad mängijad olid hädas murdepallidega. Glinka ei suutnud kohtumise jooksul kaheksast murdepallist ühtegi realiseerida. Feryl läks selles arvestuses pisut paremini, realiseerides 18 murdevõimalusest kaks. Mängitud punktidest võitis Fery 94 ja Glinka 86.

Küprosel Alaminos-Larnacas toimuval M15 taseme turniiril piirdus Markus Mölder paarismängus esimese ringiga. Mölder ja kohalik mängija Nicholas Campbell võitsid Enrico Baldisserri (Itaalia) ja Darrshan Sureshi (Malaisia) vastu esimese seti 7:5, ent kaotasid kaks järgmist 2:6 ja 5:10.

Kokkuvõttes võib öelda, et Glinka pidas Prantsusmaal reketid pakkima tennisevõistlusteks. See näitab tema pühendumust ja kirge spordi vastu ning valmisolekut võistlusteks. Tennis on spordiala, mis nõuab suurt füüsilist ja vaimset pingutust ning Glinka on selles osas eeskujuks teistele noortele sportlastele. Loodame, et tema osalemine võistlustel toob talle edu ja rõõmu ning innustab ka teisi järgima oma kirge ja unistusi spordis.

Loe rohkem:  Margus Uba: Djokovici midagi lihtsat ei oota | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga