Galerii: ETV-s stardib reisisaade “Õhinapõhised Kuubal” | Tele/raadio

2253567h8636t24

Tere tulemast Eesti telekanalile ETV! Olete ettevalmistatud põneva reisisaate “Õhinapõhised Kuubal” alustamiseks, mis toob teieni kaasahaaravaid seiklusi Kuuba kaunistes paikades. Saate galeriis saate nautida pilte ja videoid, mis annavad teile eelvaate sellest, mida oodata saate jälgimisel. “Õhinapõhised Kuubal” viib teid eksootilisele ja põnevale reisile, tutvustades teile kohalikku kultuuri, maastikke ja inimesi. Lõõgastuge ja valmistuge avastama imelist Kuubat, sest meie reisisaade viib teid unustamatule seiklusele!

Laupäeval, 10. veebruaril alustab ETV ekraanil reisisaade “Õhinapõhised Kuubal”, mis toob vaatajale koju kätte Kuuba ilud ja võlud, valud ja elu.

Kuuba ei ole ainult salsa, sigarid ja vanad autod. See on tagurpidi ühiskond, kus jätkuvalt elatakse teisiti, kui üheski teises kohas maailmas. Õhinapõhised satuvad Kuubale erakordselt äreval ajal – hüperinflatsioon sööb inimeste säästud, puudus on suurem kui eales varem ning kõike eluks vajalikku tuleb kusagilt “sahkerdada”. Kuid ka Eesti “endist” aega mäletav vaataja leiab Kuubal suures koguses nii nostalgiat kui ka ehmatavalt vastusolulist äratundmist.

Õhinapõhiste Peruu seiklusest on möödas 10 aastat. Uue reisisarja võttegrupp koosneb viiest liikmest, kellest keegi pole Kuubal esimest korda. See annab võimaluse kaevuda selle keerulise maa sügavamatesse kihtidesse ning tutvustada vaatajalegi aastate jooksul tekkinud sõpru, kes näitavad nii mõndagi, mis ametlike turistituuride ees varjule jäetakse. Näidatakse mitte vaid ilu ja võlu, vaid ka valu ja elu – kõikides tema pooltoonides.

Sarja esimeses osas jõuavad kolm õhinapõhist rändurit Kuuba pealinna ning ehkki kahe kaaslase tulekuni on veel aega, põlevad silmad sedavõrd peas, et ka kaamera “tulukese” süütamisega ei läbe keegi enam oodata. Hingame sisse tänavamelu, katsume mitte pihta saada lagunevatelt rõdudelt kukkuva kiviklibu või sealtsamast alla tänavale voolava pesuveega. Kiikame hoovidesse ja töökodadesse, kus lapitakse ja paigatakse kõike – praepannidest kuni mitu põlvkonda kantud sandaalideni.

Loe rohkem:  "Olukorrast riigis" taskuhääling jõuab kuulajateni iga reede pärastlõunal | Tele/raadio

“Õhinapõhised Kuubal” on ETV eetris laupäeviti kell 20.00

Kokkuvõttes võime öelda, et reisisaade “Õhinapõhised Kuubal” on tõeline kütkestav ja hariv vaatamine, mis pakub publikule võimaluse avastada Kuuba kaunist kultuuri ja maastikke. Saate kaudu saame aimu Kuuba ainulaadsest õhkkonnast ja kohalikust kirevast elust. Lisaks on saate visuaalne pool kaunilt ja professionaalselt jäädvustatud, pakkudes vaatajatele võimalust tunda end otsekui osalejana selles põnevas seikluses. ETV on taaskord tõestanud, et suudab pakkuda kvaliteetset ja kaasahaaravat meelelahutust ning harivat sisu oma vaatajatele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga