Äsja vigastuspausilt naasnud Haaland lõi Evertonile kaks väravat | Jalgpall

2253831h638at24

Tere tulemast Eesti jalgpallisõpradele! Äsja vigastuspausilt naasnud noor Norra jalgpallitäht Erling Haaland tõestas taas oma vaprust ja talenti, kui ta lõi kaks väravat Evertoni vastu. Borussia Dortmundi ründaja naasis platsile pärast mitme nädala pikkust vigastuspausi ja suutis kohe näidata oma võrratut oskust väravate löömisel. Haalandi esitus tõi Dortmundile võidu ning jätkab tema järjekindel tõus üheks maailma parimaks jalgpalluriks. Eesti jalgpallisõbrana ei saa sa lihtsalt mööda lasta sellest uskumatust saavutusest!

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas teenis tiitlikaitsja Manchester City laupäeval võidu, kui alistas kodupubliku ees Erling Haalandi tabamuste toel Evertoni 2:0.

City asus kohe mängu algusest survestama, kuid ei suutnud kümne pealelöögiga külaliste puurilukku avada. Evertoni kaitse oli kindel ka teise poolaja alguses, kuid City nõjatus siis äsja Norra ründetähe Erling Haalandi peale.

71. minutil sai tiitlikaitsja nurgalöögi ja kuigi City esimesel katsel ei realiseerinud, põrkas pall täpselt väravamasina ette ning Haaland virutas selle kindlalt vastase väravavõrku. 85. minutil pääses City jooksma, kui Kevin De Bruyne vasturünnakule läinud norralase leidis. Haaland mängis viimase kaitsja üle ja saatis palli taas väravavahist mööda, vormistades sellega 2:0 võidu.

Laupäeval peetakse Premier League’is veel kuus kohtumist.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Eintrachti ründaja Erling Haaland näitas oma naasmisel vigastuspausilt suurepärast vormi, lüües Evertonile kaks olulist väravat. Tema jõudlus on tekitanud elevust nii fännide kui ka treenerite seas ning see annab talle kindlasti enesekindlust edaspidiseks. Haalandi panus võib olla võtmetähtsusega Eintrachti edaspidistes mängudes ning tema võimed võivad aidata meeskonnal saavutada soovitud tulemusi. Loodame, et Haaland suudab säilitada oma vormi ja jätkata oma muljetavaldava panusega meeskonna edu huvides.

Loe rohkem:  Walesi koondise peatreeneriks sai Bellamy | Jalgpall