FC Bunker Partner pääses läbi raskuste kindlalt finaali | Jalgpall

2309034h7fd6t24

FC Bunker Partner on läbinud rasked väljakutsed ja on nüüd kindlalt jõudnud jalgpalli finaali. Nende pühendumus, meeskonnatöö ja talent on toonud neile edu ning fännid üle Eesti on elevil nende saavutuste üle. FC Bunker Partneri võitlusvaim ja soov võidelda kuni lõpuni teeb neist tõelisi sportlikke eeskujusid. Nende finaalikoha võitmine on suur saavutus ja on kindel, et finaalmäng saab olema põnev ja pingeline. Kogu Eesti rahvas ootab kannatamatult nende võistlust ja usub, et FC Bunker Partner võib võita meistritiitli.

Eesti saalijalgpallimeistrivõistlustel jõudis teisena finaali Tallinna FC Bunker Partner, kes hoolimata avamängus saadud tehnilisest kaotusest võitis Tartu Vald/Ravens Futsali vastu poolfinaalseeria mängudega 2:1.

Laupäeval Tallinnas Sõle spordikeskuses peetud kolmandas, otsustavas kohtumises osutus meistriliiga uustulnukana põhiturniiri võitnud FC Bunker Partner Tartu Vald/Ravens Futsalist paremaks 6:1 (3:0).

Mängu resultatiivsemad olid kahe tabamusega Pavel Rubel, Andrei Sidorenkov ja Nikita Tšernei. Kaotajate auvärava lõi seisul 0:6 Mats Plado.

Esimesena oli finaali jõudnud Sillamäe FC NPM Silmet, kes oli mängudega 2:0 parem Viimis FC Qarabagist.

FC Bunker Partneri ja FC NPM Silmeti ühe osapoole kolme võiduni algav finaalseeria peaks alguse saama 23. märtsil Tallinnas.

Meeskonnad on sel hooajal kohtunud kolmel korral. Esimest korda oldi vastamisi 2. detsembril Tallinnas ja siis FC Bunker Partner 5:1 võitis, kusjuures pärast seda pole Sillamäe NPM Silmet enam kaotanud ühtegi meistri- ega ka karikavõistluste mängu. Sealhulgas on võidetud FC Bunker Partnerit kodus 10. veebruaril meistrivõistluste viimase vooru kohtumises 4:3 (sellega lõpetati pealinlaste 14-mänguline võitude seeria) ja 17. veebruaril olid sillamäelased Jõhvis pealinlastest 7:4 paremad karikavõistluste poolfinaalis.

Sel hooajal nii superkarika kui ka karikavõistluste karika võitnud FC NPM Silmet mängis sel laupäeval samuti, kodus kaotati 2:5 Läti meistrivõistluste poolfinaaliks valmistuvale Riia RFS meeskonnale.

Loe rohkem:  Real saab võimaluse Citylt eelmise aasta eest revanši võtta | Jalgpall

Ainsa pronksimängu peavad FC Qarabag ja Tartu Vald/Ravens Futsal Viimsis, mängu kuupäev on veel lahtine.

Need meeskonnad olid pronksimängus vastamisi ka eelmisel hooajal ja siis võitis Viimsi 5:2. Sel hooajal on punktid jagatud pooleks, 12. novembril Viimsis võitis Viimsi 4:2 ja 12. jaanuaril Lähtel oli 8:4 parem Ravens Futsal.

Enne meistrivõistluste medalimänge kogunevad klubide mängijad Tallinnas, kus aprillikuiseks Euroopa meistrivõistluste eelvalikuturniiride mängudeks valmistuv Eesti koondis peab järgmise nädala alguses kolmepäevase treeninglaari.

FC Bunker Partner tõestas oma võitlusvaimu ja talenti selles hooajas, suutes läbida raskused ja jõudes kindlalt finaali. Nende meeskonna pühendumus ja visadus olid imetlusväärsed ning näitasid nende tõelist jalgpallipotentsiaali. Loodame, et finaalis mängivad nad sama kirega ning jätkavad oma võidukäiku. FC Bunker Partner on õigustatult tõusmas üheks tugevamaks meeskonnaks Eesti jalgpallis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga