Kubassova ja Ferencvaros kütsid karikasarjas liigakaaslasele sauna | Jalgpall

830757hc9bft24

Tere tulemast Eestisse, kus jalgpall on kirglik spordiala ning konkurents tihe. Seekord kohtusid karikasarjas Kubassova ja Ferencvaros, kus mõlemad meeskonnad andsid endast parima, et võidelda edasipääsu eest. Mäng oli pingeline ja põnev, ning lõppes üllatuslikult kui Kubassova suutis võita oma liigakaaslase. See oli tõeline saunamatš, kus meeskonnad lajatasid kütmata tundidepikkuses võitluses. Eestlased elavad jalgpallile kaasa kirglikult ja see mäng oli tõeline näide sellest, kui põnev ja ettearvamatu võib jalgpall olla.

Vlada Kubassova ja Ferencvaros lunastasid Ungari karikavõistlustel ülikindlalt poolfinaalpääsme, kui Diosgyöri VTK-le löödi seitse vastuseta väravat.

Liigatabelis kuuendal tabelireal asetsev Diosgyöri suutis esimesel poolajal enam-vähem liidernaiskonnale vastu saada, kaotades esimese kolmveerandtunni vaid 0:2. Teisel läksid asjad aga käest ning Kubassova koduklubi kirjutas enda kontole ülikindla võidu, vahendab Soccernet.ee.

Ehkki naiskondade tasemevahe ei tundu liigahooaega arvestades just seitsmeväravaline – Diosgyöri pole Ungari mõistes kindlasti mitte kehv sats – oli Ferencvarose suur võit ikkagi ootuspärane. Mullu peetud kolm omavahelist mängu lõppesid kõik liiderklubi võiduga, väravate vahe oli toona 16:0.

Eesti koondise poolkaitsja Kubassova alustas seekordset karikamängu põhikoosseisus ning vahetati välja 65. minutil. Vahetuse hetkel oli Ferencvarose eduseis neljaväravaline.

Kubassova and Ferencvaros showed their dominance in the cup competition by defeating a fellow league team in a heated match. The intensity of the game demonstrated the competitive spirit of both teams and their determination to come out on top. While it was a tough battle, the victorious team’s determination and skill ultimately secured their place in the next round of the competition. This match serves as a reminder of the high level of football in Estonia and the fierce competition that exists within the league.

Loe rohkem:  Van Dijk: ma ei tea, kas esindan tulevikus Liverpooli | Jalgpall