Eurovisioonifännid ei ennusta Nublule ja Mikael Gabrielile Soome eurolaulu võitu | Eurovisioon

2221413h53det24

Tere tulemast Eestisse! Nublu ja Mikael Gabrieli Soome eurolaulu võidupotentsiaal on tekitanud palju elevust Eurovisiooni fännide seas, kuid ennustused ei näi olevat nende kasuks. Eesti on alati olnud aktiivne osaleja Eurovisiooni lauluvõistlusel ning meie fännid on alati põnevil uute võimaluste üle võidu saavutamisel. Kes võidab sel aastal, see jääb veel näha, kuid üks on kindel – Eurovisioon toob alati kaasa põnevust ja entusiasmi kogu Euroopas.

Sel laupäeval selgub, kes esindab Soomet tänavusel Eurovisioonil. Eurovisiooniblogi Wiwibloggs korraldas oma koduleheküljel hääletuse, kus võitjaks ennustatakse ülekaalukalt Sara Siipolat, Mikael Gabrielile ja Nublile ennustatakse teist kohta.

Hääletusest võttis osa 3761 inimest, kellest 1424 arvab, et kõige paremini esindab Soomet Eurovisioonil Saara Siipola looga “Paskana”. Teisel kohal on 589 häälega Mikael Gabriel ja Nublu looga “Vox Populi” ning kolmandal kohal on 554 häälega Cyan Kicks looga “Dancing With Demons”.

“”Paskana”, “Dancing With Demons” ja “Vox Populi” on need, mis peaksid minu meelest esikolmikusse jõudma. Teised lood nõuavad artistilt väga tugevat live-esitust, et silma paista. “Paskana” on sellest valikust minu lemmiklaul, ma väga tahan, et Cyan Kicks läheks Eurovisioonile, aga eeldan, et “Vox Populi” domineerib telehääletusel, nii et ma olen nende kolme vahel,” kommenteeris üks muusikasõber.

Teine eurovisioonifänn märkis, et kõik seitse laulu, mis Soome lauluvõistluse finaali jõudsid, paistavad moel või teisel silma. “Need on Eurovisioonile loodud ja ma kujutan neid kõiki sealsel laval ette. Lisaks on neil kõigil võrdne võimalus Eurovisioonil finaali jõuda ja oma asja teha (ning ehk ka hea tulemus saavutada). Minu tähelepanu köitis enim “Glow”, aga mulle meeldivad ka “Vox Populi” ja “Paskana”. See saab tihe rebimine olema,” kirjutas ta.

Loe rohkem:  Horvaatiat esindab Eurovisioonil Baby Lasagna looga "Rim Tim Tagi Dim" | Eurovisioon

Kuigi paljud Eurovisiooni fännid olid optimistlikud Nublu ja Mikael Gabrieli võiduvõimaluste osas, ei näi Soome eurolaulul olevat suurt edu Eurovisiooni võimalustel. Kuid see ei vähenda nende panust võistlusesse ega nende fännide toetust. Tähtis on osavõtt ja pühendumus ning Soome esindajad on kindlasti teinud suurepärast tööd muusika esitamisel ja fännide toetuse võitmises. Olen kindel, et Eurovisioon toob neile siiski palju kuulsust ja võimalusi tulevikus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga