Epp Mäe pidi EM-i avaringis leedulanna paremust tunnistama | Maadlus

891709h394dt24

Tere tulemast! Täna räägime Eesti maadlejast Epp Mäest, kes võistles Euroopa meistrivõistlustel ning oli sunnitud avaringis leedulanna paremust tunnistama. Epp Mäe on tuntud oma kirgliku ja pühendunud suhtumise poolest maadlusse ning tema võitlusvaim on kõigile eeskujuks. Kuigi ta pidi avaringis kaotuse vastu võtma, on Epp Mäe kindel, et jätkab treeningutega ning teeb Eesti rahvale uhkeks. Jääge meiega ja saage teada, kuidas Epp Mäe jätkab oma teekonda maadlusringidel!

Rumeenias Bukarestis jätkuvatel maadluse Euroopa meistrivõistlustel pidi Epp Mäe avaringis tunnistama leedulanna Kamile Gaucaite paremust.

Avapoolajal oli Mäe aktiivsem ning leedulannale anti 30 sekundit, et punkt saada, kuna Gaucaitel see ei õnnestunud sai Mäe punkti. Kaks sekundit enne poolaja pausi õnnestus Mäel vastane matist välja maadleda ning teinegi punkt teenida.

Teisel poolajal määrasid kohtunikud Mäe pasiivsemaks ning talle anti 30 sekundit punkti teenimiseks. Mäel see ei õnnestunud ning leedulanna sai ühe punkti tagasi. Vähem kui pool minutit enne kohtumise lõppu õnnestus Gaucaitel Mäe ringist välja maadelda ning seisul 2:2 oli edu juba leedulannal.

Eestlanna treener Ahto Raska viskas veel igaks juhuks protesti, mida kohtunikud ei rahuldanud ning Gaucaite sai punkti lisaks. Viimastel paarikümnel sekundil Epul lisapunkte teenida ei õnnestunud ning matšivõit kuulus Gaucaitele. Järgmises ringis kohtub leedulanna ukrainlanna Anastassia Šusthovaga.

Neljapäeval asub võistlustulle veel Viktoria Vesso, kes läheb kehakaalu -62 kg kaheksandikfinaalis vastamisi rumeenlanna Amina Capezaniga.

Kuigi Epp Mäe pidi EM-i avaringis leedulanna paremust tunnistama, on ta siiski teinud Eesti maadlusringkonnale suurepäraseid saavutusi. Tema pühendumine ja vaevanägemine on inspireeriv ning näitab, et Eesti maadlejad on võimelised võistlema Euroopa parimatega. See on vaid üks väike tagasilöök, kuid kindlasti ei heiduta see Epp Mäed ega tema fänne. Jätkame teda toetamist ja usume, et ta suudab tulevikus veel suuri saavutusi teha ning Eestit hästi esindada.

Loe rohkem:  Nabi EM lõppes kaotusega kaheksandikfinaalis | Maadlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga