Eesti võõrustab kevadel rahvusvahelist noorte jalgpalliturniiri | Jalgpall

2296854h189ft24

Tere tulemast Eestisse! Kevadel võõrustab meie imeline riik rahvusvahelist noorte jalgpalliturniiri, kus kohtuvad tulevikutalendid üle maailma. See on suurepärane võimalus jälgida põnevat jalgpallimängu ja toetada noorte sportlased nende unistuste poole püüdlemisel. Eesti on tuntud oma kauni looduse, rikkaliku kultuuri ja sõbralike inimeste poolest ning meil on suur rõõm teid siin külalisena vastu võtta. Olge valmis kogema jalgpalli täielikku kirge ja põnevust meie armsas Eestis!

Aprilli teises pooles toimub Tallinnas Euroopa jalgpalliliidu UEFA sõprusturniir, millest võtavad osa U-17 vanuseklassi jalgpallikoondised.

Sõprusturniiril on võistlustules neli meeskonda: lisaks Eesti noormeestele astuvad väljakule Ukraina, Põhja-Iirimaa ja Luksemburgi U-17 koondised. Turniiril osalevad mängijad sünniaastaga 2008–2009 ehk tegemist on sama vanuseklassi noormeestega, kes esindavad oma riigi koondist sügisel toimuval U-17 EM-valikturniiril.

Kõik turniiri kohtumised peetakse EJL-i jalgpallihallis. Jalgpalliliit teatab mängude piletiinfo esimesel võimalusel. Kõikidest Eesti noormeeste kohtumistest vahendab otsepilti jalgpall.ee.

UEFA sõprusturniiri ajakava:

Teisipäev, 23. aprill
kell 13.00: Ukraina – Põhja-Iirimaa
kell 18.00: Eesti – Luksemburg

Neljapäev, 25. aprill
kell 13.00: Luksemburg – Põhja-Iirimaa
kell 18.00: Eesti – Ukraina

Pühapäev, 28. aprill
kell 11.00: Ukraina – Luksemburg
kell 16.00: Põhja-Iirimaa – Eesti

Kokkuvõttes on Eestil suur au võõrustada kevadel rahvusvahelist noorte jalgpalliturniiri. See on suurepärane võimalus tutvustada meie riigi sportlikke võimeid ja külalislahkust kogu maailmale. Noortele jalgpalluritele pakub see võistlusvõimalus näidata oma oskusi ja arendada end edasi rahvusvahelisel tasemel. Loodame, et see turniir toob kaasa positiivseid kogemusi ja mälestusi nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele ning edendab jalgpalli populaarsust Eestis.

Loe rohkem:  Alex Matthias Tamm osales Tšehhi suurklubi võidumängus | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga