Balti liiga finaal on Eesti klubide siseasi | Võrkpall

2095664h9db4t24

Tere tulemast Balti Liiga finaali, kus Eesti parimad võrkpalliklubid võtavad mõõtu Balti piirkonna tugevamate meeskondadega. See on kahtlemata põnev hetk Eesti võrkpallis, kus tiimid näitavad oma oskusi ja võitlusvaimu. Siin saame näha kirevat mängu, põnevaid palle ja pingelist võitlust karika nimel. See võistlus ei ole pelgalt spordialane üritus, vaid ka võimalus tõsta Eesti võrkpalli mainet ning tuua rõõmu fännidele üle kogu riigi. Ole valmis kogema emotsioonidest tulvil mänge ja toetama oma lemmikmeeskonda selle võidusaagas.

Võrkpalli meeste Balti liiga ehk Cronimet liiga finaalis kohtuvad põhiturniiri parim Selver/TalTech ja põhiturniiri kolmandana lõpetanud Tartu Bigbank.

Selver/TalTech sai poolfinaalis jagu eelnevalt põhiturniiri teise Võru Barruse konkurentsist lülitanud Jekabpilsi Lušist 3:0 (25:11, 25:20, 25:19).

Kõigis kolmes geimis vastasest suhteliselt kindlalt parem olnud Selver/TalTechi kasuks tõi Andri Aganits 14 punkti (+13). Ükski Jekabpilsi mängija ei toonud omadele enam kui kuus punkti.

Teises poolfinaalis oli Tartu Bigbank kaotatud avageimi järel parem Ezerzeme/DU võistkonnast 3:1 (22:25, 25:17, 25:20, 25:20). Andris Širjakovs tõi võitjatele 21 (+16) ja Timo Ander Lõhmus 20 (+14) punkti.

TalTechi spordihoones peetakse kahe Läti klubi vahel pronksimäng laupäeval algusega kell 14.30 ja finaal kohaliku meeskonna ja Tartu klubi vahel leiab aset õhtul algusega kell 20.00.

Kokkuvõttes võib öelda, et Balti liiga finaal on tõepoolest Eesti klubide siseasi, kuna meie võrkpallimeeskondade tase on niivõrd kõrge, et sageli jõuavad finaali just Eesti klubid. See näitab meie võrkpallikultuuri tugevust ja motiveeritust, mis on Eesti spordimaailma jaoks oluline saavutus. Eesti võrkpalliklubide võitlust Balti liiga finaalis jälgivad tuhanded fännid nii kodus kui ka välismaal ning see toob kaasa suurepäraseid emotsioone ja spordiinnustust kogu riigile. Sellega seoses võib öelda, et Eesti võrkpall on kindlasti tugevalt esindatud Balti liiga finaalis.

Loe rohkem:  Võru võrkpallurid alustasid aastat võiduga | Võrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga