Avapoolaja võitnud TalTech kaotas Lätis, Kuubalt 22 punkti | Korvpall

2142649hfb7ct24

TalTech’s victory in the opening game was short-lived as they suffered a defeat in Latvia against Kuban, losing by a staggering 22 points. The Estonian basketball team faces a tough challenge ahead as they strive towards redemption. The team will need to regroup and strategize to bounce back from this setback and showcase their true potential on the court. With fierce determination and hard work, TalTech is poised to make a strong comeback in the upcoming games.

TalTech/Optibet kaotas korvpalli Eesti-Läti liigas võõrsil Ventspilsile 90:101 (29:23, 22:25, 19:29, 20:24) ja jätkab üheksandal kohal, mis jätaks meeskonna esimesena sõelmängudelt välja.

TalTech/Optibet juhtis terve esimese poolaja, aga kohe pärast vaheaega haaras Ventspils ohjad ja kasvatas kolmanda perioodi lõpul edu enam kui kümnele silmale ega lasknud Eesti klubi enam mängu tagasi.

Seni Itaalia madalamas liigas Centos mänginud Gregor Kuuba debüteeris TalTechi särgis aga suurepäraselt, visates 22 punkti. Oliver Metsalu lisas 16 silma. Võitjate parim oli 25 punktiga Ishmael El Amin.

TalTechil on nüüd 11 võitu ja 14 kaotust ehk kaheksandal kohal asuvast Pärnu Sadamast (12-12) jäädakse jätkuvalt ühe võidu kaugusele. Ventspils (17-7) on Kalev/Cramo (23-1), Prometei (22-2) ja Riia VEF-i (19-5) järel neljas.

Teises reedel peetud mängus alistas Valmiera Glass Via kodus Tallinna Kalev/Snabbi 96:62 (25:12, 24:13, 18:25, 29:12).

Laupäeval mängivad Läti Ülikool – Rapla Avis Utilitas, BK Ogre – Keila Coolbet, Pärnu Sadam – Riia Zelli ja Riia VEF – Prometei.

Kuigi TalTech alustas tugevalt avapoolaja mängu vastu Lätis, ei suutnud nad hoida oma edu ning kaotasid lõpuks Kuubale 22 punktiga. Siiski näitas meeskond head võitlusvaimu ja suutis mängida konkurentidele võrdset mängu. Kuigi tulemus polnud soovitud, on oluline õppida igast mängust ja jätkata treenimist ning arengut. Järgmistes mängudes peab TalTech keskenduma paremale kaitsemängule ja rünnakul efektiivsusele, et saavutada positiivseid tulemusi.

Loe rohkem:  Pärnu tuli Zelli vastu kaotusseisust välja, VEF alistas Prometei | Korvpall