Ojamets: naiskond võitles ja pingutas, aga meil ei jätkunud otsustavust | Võrkpall

2291646h137dt24

Estonia’s Ojamets women’s volleyball team may have fought hard and displayed great effort, but ultimately fell short due to a lack of decisiveness. Despite their determination and skill, the team was unable to secure a victory. This setback serves as a reminder of the importance of making bold decisions and capitalizing on opportunities in order to achieve success in the competitive world of volleyball. As the team regroups and looks towards the future, they will undoubtedly use this experience as motivation to strive for greatness in their future matches.

Võrkpalli naiste Balti liiga finaalis pidi Tartu Ülikool/Bigbank laupäeval tunnistama Riia klubi RSU 3:1 paremust.

Favoriitide välja kukkumisega poolfinaalides jäi naiste Balti liiga tänavune võitja põhiturniiri viienda ja kuuenda koha klubide ehk Tartu ülikooli naiskonna ja Riia RSU välja selgitada. Tasavägises kohtumises jäi Eesti klubi 0:1 taha, siis aga viigistas seisu, kuid see jäi Tartule paraku mängu ainsaks geimivõiduks. Riia parim naiskond võitis finaalkohtumise tulemusega 3:1. Eesti klubile tõi 12 punkti Laura Liisa Maiste, Tartu parimaks valiti Liisbet Pill.

“Emotsioonid ei tule lihtsalt välja. Kurb on ikka, aga et üldse siia pääsesime, on meie jaoks saavutuseks,” tõdes Pill ERR-ile. “Peab ikka rõõmu tundma, et vähemalt hõbeda kaela saime. Jäime mõnel hetkel rünnakuga pehmeks ja nii need murrangud tulid. Servil oleks ka alati saanud juurde panna, aga kaitsemängus oli kindlasti supertöö.”

Tartu Ülikooli naiskond on Balti liiga võitjaks kroonitud vaid korra, seda 2018. aastal. Ka siis oli naiskonna peatreeneriks Andrei Ojamets.

“Mul ei ole oma naiskonnale midagi ette heita, nad võitlesid ja pingutasid, aga teatud mänguelementides ei jätkunud meil julgust ja otsustavust,” sõnas Ojamets. “Ütlesin naistele, et võime olla naiselikud, ilusad ja kenad, aga sellest on platsil vähe, vastased tulid meid sõna otseses mõttes killima [tapma]. Me olime paraku rünnakul tunduvalt pehmemad.”

Loe rohkem:  TalTech ja TÜ/Bigbank võtsid Balti liigas kindla võidu | Võrkpall

Pronksimängus alistas TalTech 3:1 Rae spordikooli naiskonna.

Vaata täispikki intervjuusid:

Kuigi Ojametsa naiskond võitles südikalt ja pingutas kogu jõust, puudus neil lõplik otsustavus, et saavutada soovitud tulemus võrkpalli mängus. Olles näidanud suurepärast meeskonnatööd ja mänguoskusi, saavad nad siiski uhked olla oma saavutuste üle. Nende püüdlused ja pühendumus näitavad nende soovi pürgida paremuse poole ning edasi areneda. Jäädes pidama ühendusse ja töötades koos, on neil kindlasti võimalus tulevikus saavutada suuri asju.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga