Avageimis raskest seisust välja tulnud Selver alustas poolfinaali võiduga | Võrkpall

2293602hcee1t24

Eesti võrkpalli meistriliigas teeb Selver Tallinn jõulist tõusu, saavutades olulise võidu poolfinaalis. Eelnevalt rasketes olukordades olnud meeskond tõestab end taas tugevate mängudega, näidates meeskonna võitlusvaimu ja pühendumust võidule. Selveri võidukas esitus on rõõmustav uudis nii meeskonna fännidele kui ka kogu Eesti võrkpallisõpradele. Nüüdsest on kõik silmad pööratud juba finaalile ning Selveri edulugu inspireerib kindlasti ka teisi võistkondi oma võimeid tõestama.

Eesti võrkpallimeistrivõistluste poolfinaalpaaris Selver/TalTechi ja Pärnu Võrkpalliklubi vahel peeti neljapäeval esimene mäng ja kodusaalieelist kasutanud pealinna klubi võttis pärast põnevat avageimi kindla 3:0 (27:25, 25:21, 25:14) võidu.

Pea 400 pealtvaataja kaasaelamisel peetud mängu avageim oli tõeline triller, kus Selver pääses küll 8:4 pääses, ent Pärnu võitles kõvasti ja püsis kuni otsustavate hetkedeni mängus ning omas ka head võimalust geim enda kasuks pöörata, vahendab kohtumise käiku volley.ee.

Pärnu juhtis nimelt 23:22 ja 24:22, ent siis eksis servil Andrus Raadik. Seejärel lõi Tristan Täht kaks serviässa, pöörates kaalukausid enda kasuks ja lõpuks otsustas geimi Andri Aganitsa ässpalling seisuks 27:25.

Järgmises vaatuses oli tasavägist mängu seisuni 10:10, kust edasi teenis Selver neli vastuseta punkti. Sellest Pärnu enam toibuda ei suutnud, vahe püsis ning geimi võitis Selver/TalTech 25:21. Ka kolmas geim kulges pealinna meeskonna dikteerimisel, Matthew Aubrey rünnakust saadi 13:6 edu ja geimi lõppseisuks kujunes 25:14.

Võitjatele tõi Matthew Aubrey 17 punkti (+14), Tristan Täht lisas kümme punkti (+4), Andri Aganits panustas üheksa (+9) ning Marx Aru kaheksa punkti (+2). Vastuvõtt oli 38% ja rünnak 55%, blokist teeniti kümme ja servilt kaheksa punkti (12 viga).

Pärnu meeskonna edukaim oli 15 punktiga (+6) taas diagonaalründajana tegutsenud Toms Švans, Andrus Raadik lisas 11 (+4) ja Tony Tammiksaar kuus punkti (-4). Pärnu vastuvõtt oli 44% ja rünnak 42%, blokiga saadi üks ja serviga neli punkti (16 viga).

Loe rohkem:  Liidrite heitluses jäi peale Rae Spordikool/VIASTON | Võrkpall

Seeria teine mäng toimub pühapäeval, 17. märtsil kell 17 Pärnus ja kolmas 21. märtsil kell 19 TalTechi spordihoones. Vajadusel peetakse neljas kohtumine 24. märtsil kell 17 Pärnus ja viies 26. märtsil kell 19 Tallinnas.

Estonia’s Selver’s victory in the semi-finals is a triumphant example of perseverance and determination. Coming from a challenging position in the opening game, they showed resilience and skill to secure a well-deserved win. This success not only demonstrates the team’s dedication and hard work but also inspires others to never give up despite the obstacles they may face. Selver’s victory in the semi-finals is a testament to their strength and ability to overcome adversity, and we eagerly anticipate their future successes in the world of volleyball.