Liidrite heitluses jäi peale Rae Spordikool/VIASTON | Võrkpall

2096012he6e3t24

Tere tulemast Eesti võrkpalli maailma! Liidrite heitluses jäi peale Rae Spordikool/VIASTON, kes on tuntud oma kireva ajalooga ja silmapaistvate saavutuste poolest võrkpalli valdkonnas. Nende pühendumine treeningutele, meeskonnatööle ja võidutahtele on teinud neist ühe tugevamaid jõude Eesti võrkpalli areenil. Nende kirevad võidud ja põnevad mängud pakuvad alati emotsioone ja elevust nii fännidele kui ka spordisõpradele üle kogu riigi. Astuge sisse nende põnevasse maailma ja olge valmis kogema võrkpalli kirge ja põnevust.

Teisipäeval toimus võrkpalli naiste Balti liiga põhiturniiril viimane mäng, kui liidrite kohtumises läksid vastamisi Rae Spordikool/VIASTON ja TalTech.

Kodusaalis mänginud Rae Spordikool/VIASTON teenis kümnenda järjestikuse võidu numbritega 3:1 (25:21, 20:25, 25:23, 25:19). Silvia Pertens rõõmustas kodupublikut 16, Merili Kõrvel 12 ja Liis Kiviloo samuti 12 punktiga. Marily Lass tõi hooaja teise kaotuse saanud TalTechile 14 punkti, vahendab Volley.ee.

Pluss-miinus arvestuses näitas mängu parimat kasutegurit kümnega plussi jäänud Kiviloo. Võitjad kogusid nii blokis kui servil 12 punkti, kaotajad saavutasid blokis 13 ja servil üheksa punkti. Servivigu kogunes võõrustajatele 16 ja külalistele 21.

Vaatamata kaotusele lõpetas TalTech (46 punkti) põhiturniiri esimese ja Rae Spordikool/VIASTON (39) teise kohaga.

Põhiturniiri kolmandaks tuli Riia Võrkpallikool/LU (31), neljandaks tiitlikaitsja Kaunase VDU (30), viiendaks Tartu Ülikool/Bigbank (29), kuuendaks RSU/MSG (26), seitsmendaks VK Jelgava (24), kaheksandaks Audentese SG/Noortekoondis (22), üheksandaks eelmise hooaja finalist Jonavos Aušrine (14) ja kümnendaks SUFA klubs/DU (9).

TalTech kohtub veerandfinaalis Audentese SG/Noortekoondisega, Rae Spordikool/VIASTON VK Jelgavaga, Tartu Ülikool/Bigbank Kaunase VDU-ga ja RSU/MSG Riia Võrkpallikool/LU-ga.

TalTech ja Audentese SG/Noortekoondis avavad kahe võiduni kestva veerandfinaalseeria laupäeval, 10. veebruaril kell 14.00 TalTechi spordihoones. VK Jelgava ja Rae Spordikool/VIASTON peavad esimese mängu 10. veebruaril kell 19.00 Jelgavas. Kaunase VDU ja Tartu Ülikool/Bigbanki veerandfinaalmängude ajad veel selgunud ei ole.

Loe rohkem:  TalTech ja TÜ/Bigbank võtsid Balti liigas kindla võidu | Võrkpall

Rae Spordikool/VIASTON võitis liidrite heitluses vapustava võidu. Nende meeskonnatöö ja pühendumus olid märgatavad ning tõid neile väärilise võidu. Nende võidukas esitus näitab nende tugevust ja tahet võita. See võit on suurepärane saavutus mitte ainult meeskonnale endale, vaid ka kogu klubi ja fännidele. See võit annab neile kindlasti uut motivatsiooni ja enesekindlust järgmisteks mängudeks. Rae Spordikool/VIASTON on kehtestanud end liidritena ning on valmis näitama oma võimeid ka edaspidi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga