Artti Aigro lendas põhivõistlusele | Suusahüpped

2317320h6feet24

“Artti Aigro, Eesti noor ja andekas suusahüppaja, on tõusnud põhivõistlusele uue lootusena. Tema julgus, osavus ja kirg suusahüpete vastu on teinud temast tõelise konkurendi suusahüppe maailmas. Aigro on tõestanud end mitmel rahvusvahelisel võistlusel ning tema lendude graatsilisus ja tehniline täpsus on võtnud publiku ja kohtunike hingekotisid. Eesti rahvas on üha enam hakanud toetama ja imetlema seda noort talenti, kes on tõestanud, et ta on selle ala tõeline meister.”

Eesti suusahüppaja Artti Aigro sai Planica lennumäel toimuval maailma karika etapil kvalifikatsioonis kirja 194,5 meetrit ja 164,4 punkti, mis tagas 40 hulgas edasipääsu.

Aigro tulemus oli paremuselt 36. Kõige paremaid lende näitasid jaapanlane Ryoyu Kobayashi (214,0 punkti) ja poolakas Piotr Zyla (213,4). Zyla 241-meetrine sooritus oli ka kvalifikatsiooni pikim.

Sel nädalal tõmmatakse Planicas suusahüpete MK-sarjale joon alla. Reedel ja pühapäeval on kavas individuaalvõistlused ja laupäeval hooaja kolmas meeskonnavõistlus. MK-sarja üldvõidu on juba kindlustanud austerlane Stefan Kraft.

Artti Aigro’s achievement of qualifying for the main competition in ski jumping is a testament to his talent and dedication to the sport. It is a proud moment for Estonia as he represents our country on the international stage. Aigro’s success serves as an inspiration to young athletes in Estonia, showing them that with hard work and perseverance, they too can reach their goals. The future looks bright for Estonian ski jumping with athletes like Aigro leading the way. Congratulations to Artti Aigro and best of luck in the main competition!

Loe rohkem:  Forfang rõõmustas kodupublikut, Aigro piirdus avavooruga | Suusahüpped

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga