Võru võrkpalliklubi pikendas lepingut Balti liiga suurima punktitoojaga | Võrkpall

2308362hae06t24

Tere tulemast Võru võrkpalliklubi uudistesse! Suurepärased uudised kõigile võrkpallifännidele – meie klubi on pikendanud lepingut Balti liiga suurima punktitoojaga. See tähendab, et meil on kindel lootus jätkata võidukat hooaega ja püüda veelgi suuremaid saavutusi. Järgmine mäng tuleb kindlasti põnev ja pingeline ning me kutsume kõiki meie toetajaid ja fänne osa saama meie võidulainest. Olge valmis nägema õhkõrna puudutusi ja täpseid palle mängituna meie meistrite poolt!

Barrus Võru Võrkpalliklubi pikendas lepingut 2023/2024 Cronimet liiga suurima punktikahuri Renato Oliveira Santosega. Lisaks jätkavad klubis ka meeskonna esilibero Cris-Karlis Lepp ning nurgaründajate osakonnas arenguhüppe teinud Robin Kahu.

Brasiiliast Aracajust pärit diagonaalründaja Santos oli varem vaid ühe hooaja professionaalina mänginud, kuid Võru ridades suutis ta juba esimesel Balti liiga hooajal kanda rünnakukoormust stabiilselt läbi hooaja ning oli seejuures liiga parim punktikütt.

Võru peatreeneri Oliver Lüütsepa sõnul võeti Santose Võrru toomisega hooaja alguses suur risk. “Vaatasime läbi kümneid mehi, suhtlesime agentidega ning lootsime, et oleme oma võimaluste piires teinud õige valiku. Sel korral saame õnneks nentida, et läks hästi,” ütles Lüütsepp. “Füüsise poole pealt on ta juba praegu atleet, aga üldmängu ja kogemuste kasvuga on võimalik järgmisel hooajal veel kõvasti juurde panna. Renatol on aidanud siinne keskkond areneda ja koostöö jätkamine on mõlema poole ühine huvi.”

Cris-Karlis Lepa ja Robin Kahuga jätkamist peab Lüütsepp samuti loogiliseks sammuks. “Lepp ja Kahu on mänginud ennast fännide südamesse ning on selgelt meeskonna ühed tugitalad,” lausus treener. “Meeskonna tuumiku ja kvaliteedi hoidmise seisukohalt on nende jätkamine hädavajalik.”

Balti liiga hooaja 2023/2024 lõpetas Võru põhiturniiri teise ning kohamängude viienda kohaga. Medalijaht jätkub klubil Eesti meistrivõistlustega, kus esimeses poolfinaalis saavutati võit Lõuna-Eesti rivaali Tartu Bigbanki üle.

Loe rohkem:  Toobali hoolealuseid lahutab finaalist üks võit: tahame seeria ära lõpetada | Võrkpall

Võru võrkpalliklubi otsus pikendada lepingut Balti liiga suurima punktitoojaga on kindlasti positiivne samm edasi klubile ning nende fännidele. See näitab klubi pühendumust oma parimate mängijate hoidmisele ning eduka meeskonna ülesehitamisele. Balti liiga on konkurentsivõimeline keskkond ja tugevate mängijate hoidmine on oluline selleks, et saavutada edu ja tõusta tippu. Loodame, et see otsus aitab Võru võrkpalliklubil jätkata võidurikast hooaega ja saavutada suuri saavutusi tulevikus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga