Võrkpalli naiste meistriliigas kulmineerus põhiturniir | Võrkpall

2121727h30act24

Tere tulemast Eestisse! Võrkpalli naiste meistriliigas on põnevus jõudnud haripunkti, kui põhiturniir on lõplikult kulminenud. Kohalikud võrkpalli fännid on põnevil, sest tiimid on näidanud suurepärast mängu ja võidujanu on õhus. Meistrivõistlused pakuvad kõrgetasemelist võrkpalli ja pinget täis mänge. Eesti võrkpalli naiste meistriliiga on tõeliselt põnev ja kaasahaarav sündmus, mis toob kokku spordisõbrad üle kogu riigi. Lähme ja toetame oma lemmiktiimi võidu nimel!

Pühapäeval tõmmati võrkpalli naiste Meistriliiga põhiturniirile joon alla, kui viimases mängus kohtusid Viljandi Metall ja BARRUS/Võru Võrkpalliklubi.

Kuigi tabeliseisu arvestades mängul enam kaalu ei olnud, kujunes vastasseis põnevaks. Koduväljakueelist omanud Viljandi võitis kindlalt esimese geimi, kaotas seejärel teise ja kallutas enda kasuks tasavägise kolmanda. Ka neljandas geimis olid paremad viljandlannad, kes saavutasid 3:1 (25:10, 21:25, 27:25, 25:15) mänguvõidu, vahendab Volley.ee.

Võitjate mänguvankrit vedanud Kelly Metsamärt püstitas hooaja isikliku punktirekordi, tuues +19 punkti juures 29 punkti. Metsamärt realiseeris 49-st tõstets 23 (47%), lisas ühe blokipunkti ja servis mängu parimana viis ässa. Maria Allik assisteeris 12 ja Kaisa Rei 11 punktiga. Haide Haring ja Liisa Provotorov tõid võrulannadele 9 punkti.

Võru esindus jäi eelkõige hätta rünnakul, lüües punktiks 25% rünnakutest. Viljandi naiskonna rünnakuefektiivsus oli 40%. Blokipunkte kogusid mõlemad võistkonnad neli.

Põhiturniiri kuuendana lõpetanud Viljandi Metall kogus 19 ja üheksanda kohaga ainsana veerandfinaali ukse taha jäänud BARRUS/Võru Võrkpalliklubi neli punkti.

TalTech (põhiturniiri 1.) mängib kahe võiduni kestvas veerandfinaalseerias Pärnu Spordikooliga (8.), Rae Spordikool/VIASTON (2.) Viimsi/Tallinna Ülikooliga (7.), Tartu Ülikool/Bigbank (3.) Viljandi Metalliga (6.) ja Audentese SG /Noortekoondis (4.) TBD Pharmatech/Kastrega (5.).

Esimene veerandfinaalmäng toimub juba 13. veebruaril, kui kell 17.45 kohtuvad Tuule Spordihoones Rae Spordikool/VIASTON ja Viimsi/Tallinna Ülikool.

Loe rohkem:  Bigbank peab tippude heitluses hakkama saama mitme põhimeheta | Võrkpall

Kokkuvõttes võib öelda, et võrkpalli naiste meistriliigas kulmineerus põhiturniir eduka hooaja lõpuga. Mitmed meeskonnad näitasid suurepärast mängu ja pakkusid põnevat võistlust kõigile fännidele. Ükskõik, kas meeskonnad võitsid või kaotasid, nad näitasid oma pühendumist ja tahtejõudu ning andsid endast parima. Lõppkokkuvõttes võib öelda, et võrkpalli naiste meistriliiga andis fännidele palju rõõmu ja põnevust ning oleme juba põnevil järgmise hooaja algusest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga