Venno tuli Lääne-Aasia meistriks ja teenis parima mängija tiitli | Võrkpall

1131053he93ft24

Tere tulemast, kallid spordisõbrad! On suur rõõm teatada, et meie enda väike kodumaa on saanud ühe uue võrkpalli meistri. Venno on tõestanud end Lääne-Aasia võistlustel ja koju toonud meistritiitli ning parima mängija auhinna. Tema saavutus on tõeline inspiratsioon kõigile Eesti noortele sportlastele, kes unistavad suurtest võitudest rahvusvahelisel areenil. Anname käed kokku ja tervitame meie uut kangelast ning loodame, et tema saavutus innustab ja motiveerib meid kõiki järgima oma unistusi ja saavutama suuri asju spordimaailmas.

Eesti võrkpallikoondise diagonaalründaja Oliver Venno koduklubi Al Rayyan võitis pühapäeval teise järjestikuse Lääne-Aasia meistritiitli, alistades Omaanis toimunud finaalis Kuveidi klubi Al-Kuwaiti 3:0 (25:18, 25:22, 25:13).

Poolfinaalis alistas Katari meeskond Al Rayyan Bahreini klubi Al-Ahly 3:1 ja Al-Kuwait saanud jagu teisest Katari klubist Al-Arabist 3:2, vahendab Delfi Sport.

Vennole omistati kogu turniiri kõige väärtuslikuma mängija auhind. Al Rayyani klubisse rändas ka parima libero (Sulaiman Saeed) ja parima temporündaja (Belal Nabel) karikas.

Katari liigas, mis jätkub Al-Rayyani jaoks 20. veebruaril, asub Venno klubi 13 mängu järel kolmandal kohal, kuid vahed on väiksed. Esikohta hoidval Al-Arabil on vaid üks võit ja kolm punkti enam.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Venno saavutus on silmapaistev saavutus Eesti võrkpallis. Ta on näidanud oma pühendumust ja oskusi ning teeninud endale tiitli Lääne-Aasia meistriks ning parima mängija tiitli. See on suurepärane tunnustus tema töökusele ja pühendumusele ning annab talle kindlasti motivatsiooni jätkata oma tipptasemel mängimist. Venno on saavutanud suure edu ning toonud au Eestile võrkpalli valdkonnas. Tema edulugu on inspireeriv noortele sportlastele ning näitab, et Eesti võrkpallurid on võimelised saavutama suuri asju maailma tasemel.

Loe rohkem:  Selver/TalTech võttis Tartu Bigbankilt Balti liiga tiitli | Võrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga