Vigastuspausilt naasnud Petrõkina sai kodusel jääl lühikavas kolmanda koha | Iluuisutamine

2199004h1bd4t24

Tere tulemast Eestisse! Täna räägime iluuisutamisest ja sellest, kuidas Vigastuspausilt naasnud Petrõkina sai kodusel jääl lühikavas kolmanda koha. See oli uskumatu saavutus ja tõeline tagasitulek. Spordimaailmas on alati põnev jälgida, kuidas sportlased suudavad ületada takistusi ja naasta tugevamana kui kunagi varem. See lugu näitab meile, et visadus ja pühendumus võivad viia meid suurte saavutusteni. Loodame, et see inspireerib ka sind enda eesmärke saavutama!

Detsembris pindluu murdnud Eesti iluuisutaja Niina Petrõkina naasis neljapäeval jääle ning teenis Haabersti jäähallis toimuval rahvusvahelisel võistlusel lühikavas kolmanda koha. Juunioride MM-iks valmistuv Arlet Levandi jäi isiklikust rekordist vaid 0,03 punkti kaugusele.

Sügisel esimese Eesti uisutajana GP-sarjas esikolmikus lõpetanud Petrõkina kukkus detsembris Zagrebis toimunud võistluse treeningul halvasti ning murdis sellega vasaku jala pindluu. Vigastuse tõttu pidi ta Euroopa meistrivõistlused vahele jätma.

Neljapäeval naasis 19-aastane iluuisutaja võistlustulle, kui osales Tallinnas toimuval Tallink Hotels Cup võistlusel. Petrõkina teenis oma lühikava eest 59,27 punkti ja sai avapäeval naiste arvestuses kolmanda koha.

Petrõkinast olid paremad jaapanlannad Mako Yamashita (69,85 punkti) ning Rion Sumiyoshi (66,53). Viimasena jääle läinud Kristina Lisovskaja teenis 58,07 punkti ja viienda koha, Olesja Leonova teenis 49,94 punktiga 11. koha.

Juunioride MM-iks valmistuv Arlet Levandi näitas head vormi, kui püstitas lühikavas tulemusega 75,07 uue hooaja tippmargi. Isiklikust rekordist jäi puudu vaid 0,03 punkti.

Eestlane oli sellega meesjuunioride seas teine, ainsana oli parem itaallane Rafael Francesco Zich, kes teenis 77,59 punkti. Vladislav Churakov jäi 43,37 punktiga üheksandaks.

Naisjuunioride seas oli parim itaallanna Sarina Joos, kes sai 63,13 punkti. Marta Helena Prangel teenis oma lühikava eest 51,77 punkti ning läheb vabakavale vastu neljandalt kohalt. Elizabeth Nõu teenis 44,36 punktiga kaheksanda koha, Jelizaveta Rudneva sai 35,70 punktiga 12. koha ning Emelie Louise Rinne oli 27,70 punktiga 17.

Loe rohkem:  Langerbaur MM-i eel: EM-il sain kindluse, et mul peab närv vastu | Iluuisutamine

Kokkuvõttes võib öelda, et pärast vigastuspausi naasmist oli Jelena Petrõkinal edukas tagasitulek kodusel jääl. Ta saavutas lühikavas kolmanda koha, näidates oma tugevust ja pühendumust hoolimata vigastustest. See on kindlasti innustav uudis kõigile tema fännidele ning näitab, et ta on valmis taas võistlema maailmatasemel. Jätkuvalt on huvitav ja põnev jälgida, kuidas ta edaspidi arenedes meistritiitlit jälitab.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga