VIDEO | USA koondislane lõi tuule abil võiduvärava oma väljakupoolelt | Jalgpall

2312094h14b5t24

Tere tulemast! Täna räägime põnevalt jalgpallist, kus USA koondislane suutis lüüa võiduvärava oma väljakupoolelt, kasutades ära tuule jõudu. See unikaalne ja muljetavaldav saavutus on tõestuseks sellest, kuidas spordis võib ootamatute olude korral saavutada suuri saavutusi. Põneva mängu analüüsimine ja värava üksikasjade avastamine viib meid jalgpalli põnevasse maailma, kus võimalused on lõputud. Jääge siia ja saate teada rohkem sellest meeldejäävast hetkest!

Põhja-Ameerika jalgpalli profiliigas MLS teenis Chicago Fire laupäeval dramaatilise võidu, kui oli veel 83. minutil CF Montreali vastu 1:3 kaotusseisus, aga lõi seejärel kolm väravat.

Uruguay ründaja Matias Coccaro realiseeris juba esimese veerandtunni jooksul kaks penaltit ja viis Montreali 2:0 juhtima, pärast Maren Haile-Selassie tabamust tõi Dominik Yankov 70. minutil tabloole külalismeeskonna 3:1 edu.

Joel Lindpere endise kodumeeskonna tagasitulek algas kaheksa minutit enne normaalaja täitumist. Raheem Edwards saadeti punase kaardi väärilise vea tõttu väljakult ära ning järgnenud penalti realiseeris 84. minutil Brian Gutierrez, 90+5. minutil viigistas seisu Hugo Cuypers ning viimane pööre juhtus matši üheksandal lisaminutil, kui USA koondislase Kellyn Acosta oma väljakupoolelt Montreali karistusala poole saadetud kõrge pall lendas tuule abil üle kõigi mängijate peade ja maandus Kanada võistkonna võrgus.

Fire sai hiljuti alanud MLS-i hooajal neljandas mängus esimese võidu, idakonverentsi juhib Miami Inter, kes on viiest mängust kogunud kümme punkti. Laupäeval alistas Inter Erik Sorga endise koduklubi DC Unitedi, kaks väravat lõi Luis Suarez.

Kokkuvõttes võib öelda, et USA koondislase uskumatu võiduvärav tuule abil oma väljakupoolelt näitas jalgpalli ettearvamatut olemust. See kujunes mängu kõige otsustavamaks hetkeks, mis tõstis meeskonna võidule ja pani publiku vaimustusest hullama. Kui kaootiline olukord võib sageli määrata mängu tulemuse, siis see värav on heaks näiteks sellest, kuidas õnn võib keerulistes olukordades mängu sekkuda. Lõppkokkuvõttes tõestas see mäng, et jalgpallis on kõik võimalik, isegi võiduvärava löömine tuule abil oma väljakupoolelt.

Loe rohkem:  Laupäeval on Taliturniiril võistlustules neli naiskonda | Jalgpall