Laupäeval on Taliturniiril võistlustules neli naiskonda | Jalgpall

2299836h000at24

Tere tulemast Tallinna! Sel laupäeval toimub Taliturniir, kus võistlustules on neli uskumatult talentikat naiskonda. Oodata on põnevat jalgpalli, kirge ja võitlusjanu, mis paneb publiku hinge kiiremini põksuma. Tulge ja toetage oma lemmikmeeskonda, kui nad võitlevad auhinnalise trofee nimel. See on suurepärane võimalus veeta päev põnevas sporditegevuses ning nautida jalgpalli fännide soojas seltskonnas. Ärge jätke seda võimalust kasutamata!

Laupäeval on kavas kaks jalgpalli naiste Taliturniiri kohtumist, kui jalgpalliliidu sisehallis on vastamisi Tallinna Kalev ja Tabasalu ning Tartu Tammeka ja Tallinna Ararat.

Esimesena kohtuvad JK Tallinna Kalev ja JK Tabasalu, kellel on varasemast kirjas kaheksa omavahelist kohtumist. Neljal korral on võitjana väljunud Kalev, kolmel korral Tabasalu ning naiskondade viimane kohtumine lõppes väravateta viigiga, vahendab jalgpall.ee.

Taliturniiri alustas Kalev võidukalt, kui Tallinna FC Ararat alistati 2:1, JK Tabasalu jäi aga 0:1 alla Saku Sportingule. Kuidas naiskonnad Taliturniiril jätkavad, selgub laupäeval. Mängu avavile kõlab kell 11.00 EJL-i jalgpallihallis.

Päeva teises kohtumises on vastamisi Tartu JK Tammeka ja Tallinna FC Ararat. Seni erinevates liigades võistelnud naiskonnad omavahel varasemalt kohtunud ei ole.

Küll aga on mõlemal naiskonnal kirjas üks Taliturniiri kohtumine: nii Tammeka kui Ararat, kes läksid vastamisi vastavalt Viimsi JK ja JK Tallinna Kaleviga, pidid tunnistama vastase nappi üheväravalist paremust. Kas ja kumb naiskond saab kirja oma selleaastase esimese võidu, selgub laupäeval EJL jalgpallihallis algusega kell 17.30.

Taliturniir on naiste Meistriliiga klubisid hooajaks ettevalmistav turniir, kus punktiarvet ei peeta ja üldvõitjat ei selgitata.

Laupäeval toimunud Taliturniiril olid võistlustules neli naiskonda, kes pakkusid põnevat ja emotsiooniderohket jalgpalli. Mängud olid pingelised ning näitasid kõigi osalejate suurepärast oskust ja pühendumust spordile. Publik oli kaasaelav ja toetas oma lemmikmeeskondi innukalt. Üritus oli edukas ning tõi kokku jalgpallisõpru üle kogu maa. See oli suurepärane võimalus näidata naiste jalgpalli kõrget taset ning innustada noori tüdrukuid oma unistusi jätkama. Jääme huviga ootama järgmist Taliturniiri ja selle pakutavaid põnevaid mänge!

Loe rohkem:  Shein kuulus kahe ja poole kuu pikkuse pausi järel Dordrechti koosseisu | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga