VIDEO | Rünnakul hädas olnud Drell pani vastase korralikult postrile | Korvpall

2155207hfc4bt24

Tere tulemast Eesti, kus spordisõpru ootab kaasakiskuv uudis – video ründajast Drellist, kes näitas oma vastasele korralikult koha kätte korvpalli väljakul. Olles hädas, pani Drell vastase postrile ja võttis kontrolli mängu üle. See põnev hetk on vaid näide sellest, kuidas Eesti korvpallurid suudavad üllatada ja võidu nimel kõvasti vaeva näha. Liitu meiega, et jälgida Eesti spordimaailma põnevat arengut!

Windy City Bulls alistas NBA tütarliigas teisipäeval 95:93 Grand Rapids Goldi, Eesti koondislase Henri Drelli panus jäi rünnakul kasinaks.

Bulls alustas normaalaja viimast minutit viiepunktilises kaotusseisus, aga Jalen Harris tabas kaks kaugviset, neist teine läbis korvirõnga 1,8 sekundit enne lõpusireeni ning tõi tabloole 88:88 viigi. Ka lisaajal jäi Drelli koduklubi kaotusseisu ning taas kerkis võistkonna kangelaseks Harris, kes viskas mängu viimased neli punkti ja tõi oma tiimile 95:93 võidu.

Harris kogus üleplatsimehena 30 punkti (visked väljakult 11/17) ning jagas neli resultatiivset söötu. Drell oli teisipäeval hädas visketabavusega, tema 15 üritusest läbisid rõnga vaid kaks, sealjuures eksis eestlane kõigil üheksal kaugviskel. Neljale punktile lisas Drell kaheksa kaitselauapalli, ühe vaheltlõike ja ühe korvisöödu.

Küll kostitas Drell 1500-pealist kodupublikut neljanda veerandaja alguses publikut ühe võimsa pealtpanekuga (videos alates 2.15):

Drelli muljetavaldav sooritus korvpalliväljakul näitab tema võimet ja osavust keerulistes olukordades. Tema võime panna vastane korralikult postrile näitab tema tugevat mänguoskust ja võitlusvaimu. See video on inspireeriv näide pingutuse ja visaduse tähtsusest spordis. Drell on tõeline eeskuju noortele mängijatele, kes soovivad saavutada suuri asju korvpallis. Ta on tõestanud end võimsa ja pühendunud sportlasena ning jätab kindlasti jälgijatele unustamatu mulje oma võimsast esinemisest.

Loe rohkem:  Viimsi kaotustejada jätkus ka Ventspilsis | Korvpall