Verstappen alustab hooaega parimalt stardikohalt | Vormelisport

2290383h4a77t24

Eesti vormelisõpru rõõmustab uudis, et Max Verstappen alustab hooaega parimalt stardikohalt. See annab lootust ja põnevust tulevaseks hooajaks ning kindlasti loob ka palju elevust fännide seas üle terve maailma. Verstappen on tõestanud end kui üks kiiremaid ja võimekamaid sõitjaid vormelis, seega on tema kvalifikatsioonipositsioon vaid väike eelaimus sellest, mis võib ees oodata. Vormelisport saab olema põnev ja adrenaliinirohke ning kindlasti jälgitav ka Eestis suure huviga.

Vormel-1 sarja hooaja esimesel etapil Bahreinis oli kvalifikatsiooni parim valitsev maailmameister Max Verstappen (Red Bull; 1.29,179), kes edestas 0,228 sekundiga Ferrari piloot Charles Leclerci.

Verstappen ei näidanud esimesel ega teisel kvalifikatsioonisessioonil parimat aega, aga oli tabeli tipus otsustaval hetkel. Seejuures suutis Leclerc teisel sessioonil hollandlase otsustava sessiooni ajast kiirem olla, aga ei suutnud sooritust kolmandal sessioonil korrata.

Teise stardirea moodustavad George Russell (Mercedes; +0,306), kes oli teisel sessioonil üsna lähedal ka väljalangemisele ja teine Ferrari piloot Carlos Sainz (+0,328). Kolmandast reast stardivad Sergio Perez (Red Bull; +0,358) ja Fernando Alonso (Aston Martin; +0,363).

Tavatult sõidetakse hooaja kahe esimese etapi põhisõit laupäeval, kuna moslemiriigid tähistavad pühapäeval ramadaani.

Kokkuvõttes võib öelda, et Max Verstappen alustab hooaega parimalt stardikohalt ning see annab talle suurepärase võimaluse jätkata tugevalt ja võidukalt kogu hooaja vältel. Tema näitab suurepärast kiirust ja tehnilist osavust ning tema meeskond toetab teda täielikult. Eesti fännid on kindlasti põnevil, et jälgida, kuidas Verstappen edukalt võidusõidurada valitseb ja loodetavasti toob ka võite koju. Tuleb huvitav hooaeg Vormelisporti ja võib kindel olla, et Verstappen paneb kõik endast oleneva, et pakkuda põnevat ja võidukat hooaega.

Loe rohkem:  Paul Aron jäi Austraalia kvalifikatsioonisõidus kuuendaks | Vormelisport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga