Tormis Laine lõpetas eduka etapi teise kohaga | Mäesuusatamine

2289021hdaf8t24

Tormis Laine on tõusuteel noor mäesuusataja, kes lõpetas hiljuti ühe oma karjääri edukama etapi teise kohaga. Tema silmapaistev saavutus rõõmustas paljusid Eesti suusahuvilisi ning tõestas tema võimekust ja pühendumust spordile. Tormis on tõeline talend, kes on valmis astuma suusatamismaailmas järgmised sammud ning võitlema kõrgete eesmärkide poole. Ootame põnevusega, mida tulevik toob sellele noorele ja andekale sportlasele.

Eesti mäesuusataja Tormis Laine teenis Kanadas Mont Ste-Maries toimunud mäesuusatamise Põhja-Ameerika karikasarja etapil slaalomis teise koha.

Laine sai kahe laskumise summas aja 1.46,68, millega jäi alla üksnes kohalikule suusatajale Declan McCormackile, kes edestas eestlast kahe kümnendikuga. Kolmas oli ameeriklane Stanley Buzek (+0,31 võitjast).

Sooritusega kaasnes 17,63 FIS-i punkti, mis on Laine karjääri kõige parem näitaja.

Sel nädalal tegi Laine oma karjääri parima etapi Põhja-Ameerika karikasarjas, sest kaks päeva varem tuli esikoht suurslaalomis ja kolm päeva varem neljas koht samuti suurslaalomis. Varem ei olnud ta kuuendast kohast kõrgemale tõusnud.

Järgmiseks hooajaks peaks eestlasel olema kindel koht MK-sarjas nii slaalomis kui ka suurslaalomis.

Tormis Laine on tõestanud end edukaks mäesuusatajaks, olles saavutanud teise koha võistlusel. Tema pühendumus ja talendid on viinud ta kõrgustesse ning tema saavutused on eeskujuks kõigile spordihuvilistele Eestis. Laine on tõeline talent, kes on tõestanud end võistlustel korduvalt. Tema teine koht on väljendiks tema järjepidevale tööle ja visadusele ning me ei saa oodata, mida tulevik toob tema jaoks. Loodame näha teda veelgi suuremaid ja paremaid saavutusi saavutamas ning esindamas Eestit rahvusvahelistel mäesuusavõistlustel.

Loe rohkem:  Mäesuusatamise MK-sarja viimane sõit jäi sõitmata | Mäesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga