Leclerci ja Ferrari koostöö pikeneb | Vormelisport

2229366hd855t24

Tere tulemast Eesti! Leclerci ja Ferrari fännid üle maailma on elevil, sest legendaarse vormelisõidu meeskonna ja noore andeka sõitja koostöö on pikendatud. See uudis on toonud rõõmu kõigile, kes armastavad kiirust ja põnevaid võidusõite. Leclerc on tõestanud end kui tõeline talent F1 ringrajal ning koostööpikendus annab lootust veelgi suuremate saavutuste saavutamiseks tulevikus. Eesti vormelisõpradel on kindlasti põhjust oodata põnevaid võidusõite ja adrenaliinirikkaid hetki!

Monaco vormelipiloot Charles Leclerc pikendas lepingut oma praeguse võistkonna Ferrariga. Itaalia autovõidusõidutiim ei täpsustanud küll, kui kaua uus kokkulepe kehtib, aga usutavasti ka pärast 2026. aastat, kui tulevad kasutusele uued tehnilised tingimused.

“Mul on hea meel anda teada, et kannan veel mitu hooaega Scuderia Ferrari vormi. Ma olen selle võistkonna eest sõitmisest unistanud juba kolmeaastasest peale: vaatasin Ste Devote’ kurvis asuva sõbra korteri aknast Monaco GP-d ja otsisin alati pilguga punaseid autosid,” lausus sõitja Ferrari pressiteate vahendusel.

“See meeskond on minu teine kodu alates sellest hetkest, kui 2016. aastal Ferrari akadeemiaga liitusin ja oleme koos palju saavutanud, võideldes viie aasta jooksul läbi paksu ja vedela.”

“Usun sellegipoolest, et parim seisab alles ees ja ma ei jõua uue hooaja algust ära oodata, et teha järgmisi edusamme ja olla konkurentsis igal võistlusel,” jätkas Leclerc.

“Minu unistuseks jääb Ferrariga MM-tiitli võitmine ja ma olen kindel, et eelseisvatel aastatel naudime üheskoos toredaid aegu ja rõõmustame oma fänne.”

26-aastane Leclerc sõidab Ferrari F1 võistkonna põhipiloodina alates 2019. aastast. Selle aja sisse mahuvad viis etapivõitu ja 30 pjedestaalikohta. 2022. aastal lõpetas ta hooaja kokkuvõttes teisena.

Kokkuvõttes võib öelda, et Leclerci ja Ferrari jätkuv koostöö on oluline samm nii sõitja kui ka meeskonna jaoks. Nende pikaajaline suhe on andnud häid tulemusi ning loonud tugeva sideme. See annab lootust edasisteks võitudeks ja tiitlivõitudeks tulevikus. Leclerc on tõestanud end tugeva sõitjana ja koostöö Ferrariga on aidanud tal näidata oma parimat. Eesti fännid ootavad põnevusega järgmisi võistlusi ja loodavad näha Leclerci ja Ferrari koos veel paljude aastate jooksul.

Loe rohkem:  Verstappen jäi Ferrari pidupäeval kiirelt raja äärde | Vormelisport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga