Tähe ja Tammemaa koduklubi jõudis Meistrite liigas veerandfinaali | Võrkpall

2250687h3cc1t24

Tähe ja Tammemaa koduklubi tõus Meistrite liiga veerandfinaali on saavutus, mis paneb kogu Eesti võrkpallisõpru uhkusest hullama. Klubi võidukas esitus on toonud rahvale põnevust ja elevust ning loonud tugeva kogukonna toetuse ümber meeskonna. Nende saavutus on tõestus sellest, et Eesti võrkpall on tõeliselt konkurentsivõimeline ning suudab võistelda parimatega kogu maailmas. Tähe ja Tammemaa koduklubi on tõeline inspiratsiooniallikas noortele sportlastele ning tõestab, et sihikindlus ja meeskonnatöö viivad suuremate unistuste täitumiseni.

Eesti võrkpallurite Robert Tähe ja Timo Tammemaa koduklubi Berliini Recycling Volleys alistas Meistrite liigas teistkordselt Märt Tammearu tööandja Toursi ning tagas koha kaheksa parema seas.

Eelmisel nädalal sõelmängude esimese ringi avakohtumise 3:1 võitnud Berliini Recycling Volleys ei jätnud korduskohtumises Toursi vastu midagi juhuse hooleks ning võttis võõral väljakul 3:0 (25:22, 25:18, 25:22) võidu.

Võitjate edukaim oli Marek Šotola 11 punktiga. Täht panustas võitu viie ja Tammemaa nelja silmaga. Berliini vastuvõtt oli 35 protsenti, rünnakuid realiseeriti 55-protsendilise täpsusega, blokiga saadi viis ja serviga neli punkti (eksiti kümnel servil). 

Toursi resultatiivseimaks kerkis Aboubacar Drame Neto 13 punktiga, Tammearu arvele kogunes seitse punkti. Toursi vastuvõtt oli 30 protsenti, rünnak 48 protsenti, blokipunkte kogunes neli ning servil löödi kaks ässa (15 eksimust).

Tähe ja Tammemaa koduklubi kohtub veerandfinaalis tunamulluse finalisti Trentinoga.

Tähe ja Tammemaa koduklubi on teinud Eesti võrkpalli ajalugu, jõudes esmakordselt Meistrite liiga veerandfinaali. Nende saavutus on suurepärane näide meie võrkpallikultuuri arengust ja taset. See annab tõestust sellest, et Eesti võrkpallurid suudavad konkureerida Euroopa parimate klubidega. Tähe ja Tammemaa koduklubi edu on inspireeriv kõigile noortele mängijatele ja aitab kaasa meie riigi võrkpalli maine tõstmisele. Loodame, et nende saavutus innustab veel rohkemaid võrkpallureid ja kasvatab meie sportlaskonda veelgi tugevamaks.

Loe rohkem:  Miilen valiti Prantsusmaal mängu parimaks | Võrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga