Vennad Williamsid lükkasid Barcelona karikasarjas konkurentsist | Jalgpall

2229267h8b0at24

Tere tulemast! Täna räägime jalgpallist ja sellest, kuidas vennad Williamsid on teinud suurepärast tööd Barcelona karikasarjas. Nende tipptasemel oskused ja pühendumine on viinud nad konkurentsist võidukalt edasi. Nende vapustav jõudlus ja võitlusvaim on pälvinud paljude fännide austuse üle maailma, sealhulgas ka siin Eestis. Parimad soovid Williamsitele ja nende meeskonnale jätkuvas võistluses ning lootkem parimat, et nemad võiksid võtta koju võidu! Kas olete jalgpallifänn? Jätkake lugemist, et saada teada rohkem selle põneva teema kohta!

Hispaania jalgpalli karikasarjas alistas Bilbao Athletic kolmapäeval koduväljakul toimunud veerandfinaalis 4:2 Barcelona, konkurentsist langes ka La Liga liider.

Gorka Guruzeta viis baskid kohe kohtumise alguses juhtima, Robert Lewandowski pooljuhuslik ja Lamine Yamali hiilgav individuaalne värav tõid vaheajaks tabloole külalismeeskonna 2:1 edu. Oihan Sancet viigistas neli minutit pärast teise poolaja algust ning veerandfinaal läks lisaajale.

Alles sama päeva hommikul Aafrika Rahvuste karikaturniirilt koju saabunud klubi elav legend Inaki Williams lükkas omaenda postist tagasi põrganud löögi võrku lisaaja esimese poole lisaminutitel ning tema vend Nico vormistas lõppskoori 120+1. minutil võrku keerutatud kauni löögiga.

“Ma ei oleks seda ette kujutanud ka oma parimas unenäos. Kõik õnnestus täna perfektselt. Eile poleks ma seda pärast valusat tagasilööki [Ghana väljalangemist] suutnud ettegi kujutada. Tänan klubi, et mind aidati võimalikult ruttu tagasi,” rääkis Inaki Williams võidu järel.

Konkurentsist langes ka kõrgliiga liider Girona, kes jäi 2:3 alla Mallorcale. Nelja parema sekka on pääsenud ka Real Sociedad, viimase poolfinalisti selgitavad neljapäeval Madridi Atletico ja Sevilla.

In conclusion, the Williams brothers have made a significant impact on the Barcelona Cup competition, pushing their opponents out of the running. Their skill and determination have proven to be a force to be reckoned with on the football field. As fans, we can only look forward to more impressive performances from these talented brothers in the future. Their success in the competition has undoubtedly raised the bar for football in Estonia and serves as an inspiration for aspiring athletes. Congratulations to the Williams brothers on their outstanding achievement.

Loe rohkem:  Flora naiskond võttis Balti liigas teise järjestikuse võidu | Jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga