Vaprus pidi Liivimaa taliliigas kaotusega leppima | Jalgpall

2249028hb32bt24

Tere tulemast Eestisse! Vaprus pidi hiljuti Liivimaa taliliigas vastu võtma valusalt kaotuse. Jalgpall on siin riigis oluline osa kohalikust kultuurist ning seda jälgitakse ja armastatakse kirglikult. Vaprus on olnud üks tuntumaid jalgpalliklubisid Eestis ja nende kaotus on kindlasti paljudele fännidele pettumuse valmistanud. Loodame, et järgmistes mängudes suudavad nad ennast taas tõestada ja fännide usaldust tagasi võita. Eestis on jalgpall tõeline kirg ja Vapruse kaotus on selle kinnituseks.

Kolmapäeval peetud Liivimaa taliliiga B-tasandi väravaterohkes mängus pidi Pärnu JK Vaprus tunnistama võõrsil FK Tukums 5:2 paremust.

Skonto jalgpallihallis haaras esmalt initsiatiivi Vaprus, minnes kuuendal minutil Kevin Aloe kauglöögist 1:0 juhtima. Edu püsis võõrustava meeskonna ees kuni 19. minutini, mil Kristians Kaušelis kohtumise viigistas, vahendab jalgpall.ee.

Seejärel kulus Kristjan Kasel vaid minut, et Vaprus taaskord juhtima viia. Kolm minutit hiljem oli Maksims Skybinskyi vastus viigiväravana olemas. 44. minutil kasvatas Tukumsi edu Bogdans Samoilovs. Teine poolaeg kuulus juba Tukumsile, kui Bogdans Samoilovsi ja Kaušelisi tabamustest viidi meeskond 5:2 võiduni.

Liivimaa taliliiga jätkub laupäeval ja pühapäeval, kui pall pannakse mängu B- ja C-tasanditel.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Vaprusel tuli taliliigas vastu võtta kaotus, kuid see ei tähenda, et meeskond ei suudaks tulevikus paremini esineda. Oluline on võtta iga mängu õppetundina ja püüda edasi parandada. Jalgpallis, nagu ka elus üldiselt, on oluline suhtuda kaotustesse kui võimalustesse kasvada ja areneda. Oluline on säilitada positiivne suhtumine ja jätkata treenimist ning mängimist pühendunult, sest ainult nii on võimalik saavutada edu tulevikus.

Loe rohkem:  Vassiljevi meeskonnale löödi treeningmängus seitsme minutiga kolm väravat | Jalgpall