Valgas avati uus spordihoone | Eesti

2252724h9f49t24

Tere tulemast Valga uude spordihoonesse! Uus spordihoone on lõpuks avatud ja pakub võimalusi kõigile spordihuvilistele. Hoone on varustatud kaasaegsete treeningvahenditega ning on ideaalne koht nii professionaalsetele sportlastele kui ka neile, kes alles alustavad oma treeninguid. Lisaks on spordihoones mitmeid erinevaid rajatisi, sealhulgas jõusaal, ujula ja spordisaalid erinevateks spordialadeks. Tule avastama uus spordihoone ja võta osa sellest põnevast spordielamusest!

Valgas avatud uus spordihoone peaks vähendama senise spordihalli ülekoormatust ning ära mahutama laste koolitunnid ja täiskasvanute treeningud.

Valga spordihalli asukohaidee on hea – staadioni kõrval, koolide lähedal, kattes eelkõige vene õppekeelega Priimetsa kooli vajadused, mis kesklinna kolimise järel jäi võimlata. Teisalt näitab Valga idee ilmekalt, kui keeruline on ka Kagu-Eesti suurimal vallal olnud uut hoonet ehitada – rahanappus, esialgse ehitaja pankrot ja vajadus teha projekti uuesti ja uuesti ümber vähendamise suunas.

“Suurus on korvpalliplats pluss meeter siia-sinna äärtest. Nii et korvpalli saab siin kenasti mängida. Ideaalne on see võrkpalli mängimiseks, kuna lagi on kaheksa meetrit kõrge. Eelkõige on see mõeldud koolivõimlaks Priimetsa koolile päevasel ajal. Pärast seda on noorteklubide treeningud. Ja õhtust aega loodame välja müüa ka täiskasvanud harrastajatele,” rääkis Valga Spordi juhataja Meelis Kattai.

Aga jõusaal uude majja ei mahtunudki ja jätkab tõenäoliselt senises staadioni teenindushoones. Et spordihalle majandab Valgas valla asutus Valga Sport, loodetakse seeläbi kulu kokku hoida.

Kokkuvõttes on Valga uue spordihoone avamine suurepärane sündmus kogu kogukonnale. Uus rajatis pakub mitmekülgseid võimalusi spordiga tegelemiseks ning on suurepärane koht nii harrastajatele kui ka professionaalsetele sportlastele. Lisaks on see oluline samm kohaliku spordielu arendamiseks ja edendamiseks. Uus spordihoone loob kindlasti ka uusi võimalusi spordiürituste korraldamiseks ning aitab kaasa kogukonna tervise ja heaolu parandamisele. See on suurepärane näide sellest, kuidas investeerimine spordiinfrastruktuuri võib positiivselt mõjutada kogu kogukonna elukvaliteeti.

Loe rohkem:  Galerii: Pätsi 150. sünniaastapäeva tähistamine Tallinna kesklinnas | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga