VAATA OTSE | Naiste MK-hooaja esikolmik selgub viimase sõiduga | Laskesuusatamine

2311821hd09ft24

Tere tulemast jälgima põnevat naiste laskesuusatamise MK-hooaja viimast sõitu! Selgub, kes võtab endale kauaoodatud esikoha esikolmikus ning kes jääb napilt medalita. Pingeline võitlus, kiirelt vahetuvad positsioonid ja võimas laskmine – kõike seda saab näha otseülekandes. Olge valmis kogema emotsioone ja kaasaelama oma lemmikutele, sest tõeliselt põnev päev on ees ootamas. Ärge jätke vahele seda võimalust ja hoidke ennast kursis laskesuusatamise maailma tipptegijate võitlusega!

Pühapäeval tõmmatakse joon alla laskesuusatamise maailma karika sarja hooajale, kui toimuvad ühisstardist sõidud. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne naiste võistlusest algab kell 19.05, rajale asub ka Tuuli Tomingas.

Naiste MK-sarja üldvõitja selgub viimase sõiduga, sest esireast startivate Lisa Vittozzi (1071 punkti) ja Ingrid Landmark Tandrevoldi (1010 p) vahe üldarvestuses on 61 punkti.

Esikoha nimel heitlevad küll vaid kaks naist, kuid Tandrevold peab ettevaatlik olema, sest tema teist kohta jahivad kolm prantslannat. Esireast stardib veel prantslane Lou Jeanmonnot (978 p), teises reas on Justine Braisaz-Bouchet (975 p) ning Julia Simon (958 p), kelle kõrval on veel šveitslanna Lena Häcki-Gross (822 p).

Stardinumbrit 20 kandev Tuuli Tomingas saab ainsa eestlasena lähte seitsmendast reast. 29-aastane eestlanna on seni kogunud sel hooajal 299 punkti, mis on tema karjääri parim tulemus MK-sarjas.

Kokkuvõttes võib öelda, et naiste MK-hooaja viimase sõiduga selgus esikolmik laskesuusatamises. See oli põnev ja pingeline võistlus, kus sportlased näitasid oma parimaid oskusi ja võitlusvaimu. Publikul oli võimalus jälgida põnevat võistlust otseülekandes ning näha, kuidas parimad sportlased võitlesid tipptasemel auhinna nimel. Laskesuusatamises on alati ootamatusi ja üllatusi, mis muudavad võistluse põnevaks ja ettearvamatuks. Ootame huviga järgmist hooaega ja uusi põnevaid võistlusi!

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Uduses Oslos on tavadistantsil rajal neli Eesti meest | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga