Andrejev: lõime piisavalt võimalusi ja loomulikult oleme pettunud | Premium liiga

2312283hb473t24

Estonia’s football scene was abuzz with excitement and anticipation as Andrejev admitted to creating enough opportunities, leaving the team disappointed. The Premium Liiga match had fans on the edge of their seats, hoping for a triumphant victory. The disappointment was tangible in the air, but the team’s determination shone through as they prepared to bounce back. With their heads held high and a fierce resolve, the team is ready to redeem themselves and claim victory in the upcoming matches. Estonian football fans eagerly await the next thrilling showdown.

Jalgpalli Premium liiga kolmandas voorus mängisid FC Nõmme United ja Nõmme Kalju FC 0:0 viiki.

Kohtumise jooksul hoidis rohkem initsiatiivi favoriit Kalju, eriti esimesel poolajal, aga tabamuseni ei jõutud. Kokku hoiti 56 protsenti ajast palli ja tehti 13 väravaüritust, nende seas kaks lööki raamidesse. Unitedil olid vastavad näitajad seitse ja null.

“Olime võitmisele lähedal. Positiivne on see, et hoidsime taga nulli,” sõnas Kalju peatreener Nikita Andrejev ERR-ile. “Aga lõime piisavalt võimalusi, et mäng võita ja loomulikult oleme pettunud.”

“Esimesel poolajal olime staatilised ega olnud rünnakul agressiivsed. Teame, mida tuleb teha ja loodame, et järgmine mäng muudame seda.”

Nõmme United sai siit kõrgliiga esimese punkti. “Emotsioonid on väga head,” lausus meeskonna kapten ja mängu parimaks nimetatud Alexander Bergman. “Tegime rasket tööd, palju trenni. Väga-väga mõnus tunne on, siit on ainult üles tõus.”

Kahes esimeses voorus oli Nõmme Unitedil samuti tugev vastane, kaotati Tallinna FC Florale 0:2 ja Paide Linnameeskonnale 1:3. “Minu arust on hea kogemus. Pigem on hea, et rasked mängud tulevad kohe otsa,” ütles Bergman. “Ma arvan, et hea hoog on sees ja nüüd tuleb ilusti.”

Loe rohkem:  Premium liiga kolmandas voorus toimub ajaloo esimene Nõmme derbi | Premium liiga

Nõmme Unitedi peatreeneri Jani Sarajärvi sõnul oli esimese poolaja esimene pool nende jaoks raske, aga hiljem läks paremaks. “Teisel poolajal tegime muudatusi, uued kutid tulid väljakule. Oli rohkem energiat ja ma arvasime, et väärisime siit millegi saamist,” lausus soomlane.

Andrejev võttis kokku Premium liiga hooaja öeldes, et meeskonnal oli piisavalt võimalusi, kuid nad jäid tulemustega pettunult. Ta tunnistas, et mängijatel oli raske keskenduda pärast mitmeid kaotusi, kuid oluline on õppida vigadest ja jätkata positiivse suunitlusega. Andrejev on kindel, et järgmisel hooajal suudavad nad näidata paremat tulemust ja paremaid mängud. Meeskonnal on vaja lihtsalt tõsta oma enesekindlust ja jääda keskendunuks, et saavutada oma eesmärgid.