VAATA OTSE | Naiste jälitussõidus stardib kolm eestlannat | Laskesuusatamine

2206321h6589t24

Tere tulemast! Täna toimub põnev laskesuusatamise võistlus, kus kolm vaprat Eesti naist astuvad võistlustulle. Nad on valmis näitama oma oskusi ja võidujanu kogu maailmale. Kui oled spordihuviline ja armastad põnevaid võistlusi, siis see on üritus, mida Sa ei taha maha magada. Tehke endale tass kuuma jooki ja leidke mugav koht, sest peagi algab adrenaliinirohke võistlus, mis paneb sind kindlasti kaasa elama!

Laskesuusatamise MM-il Nove Mestos on pühapäeval kavas jälitussõidud ja esimesena tulevad rajale naised. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne võistluseelse stuudioga algab kell 15.00.

Rajale minnakse reedese sprindi tulemuste põhjal. 10 km pikkusele distantsile saab esimesena lähte Prantsusmaa nelik, kuhu kuuluvad Julia Simon, Justine Braisaz-Bouchet (+0.05), Lou Jeanmonnot (+0.41) ja Sophie Chauveau (+0.44).

Eestlastest mahtusid jälitussõitu Tuuli Tomingas, Regina Ermits ja Susan Külm. Tomingas pääseb rajale minut ja 56 sekundit pärast Simoni ning temast omakorda sekund hiljem stardib Ermits. Külm saab lähte liidrist kaks minutit ja 27 sekundit hiljem.

Kokkuvõttes on naiste jälitussõidu stardis kolm Eesti laskesuusatajat, kes kindlasti teevad endast parima ning esindavad Eestit vääriliselt. See on suurepärane saavutus ja näitab Eesti laskesuusatamise jätkuvat arengut. Oleme kindlad, et nad annavad endast parima ning võitlevad võidu nimel. Loodame, et nende tulemused on edukad ja et see innustab tulevasi põlvkondi rohkem spordiga tegelema. Eesti on uhke nende sportlaste üle ning me toetame neid kogu südamest. Loodame, et kõigil on võimalus seda võidukat hetke otsepildis jälgida.

Loe rohkem:  EM-i avapäeval tegi ainsa eestlasena korraliku soorituse Kaasik | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga