TÄNA | Laskesuusatamise MM-i juhatab sisse erisaade | Laskesuusatamine

2246688hd2act24

Tere tulemast! Täna tähistame põnevusega Laskesuusatamise maailmameistrivõistluste algust erisaate abil. See on suurepärane võimalus tutvuda Eesti tippsuusatajatega ning jälgida nende võitlust maailma parimate laskesuusatajate vastu. Sündmus toob kaasa palju põnevust ja adrenaliini ning on suurepärane võimalus näha maailma tippsporti oma kodumaal. Olge valmis kaasa elama ja toetama meie sportlasi nende võistlustel!

Täna kell 19.30 on ETV2 eetris laskesuusatamise maailmameistrivõistlusi sissejuhatav saade “Viiest viis”. Saadet veavad Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Laskesuusatamise maailmameistrivõistlused algavad Nove Mestos kolmapäeval, 7. veebruaril ja kestavad pühapäeva 18. veebruarini. Pooleteise nädala jooksul on kavas 12 võistlust, millel osalevad 33 koondise liikmed.

Teist korda Tšehhi suusakuurortis toimuvale laskesuusatamise MM-ile tullakse seisus, kus meeste MK-sarjas on kuus kõrgemat kohta norralastel. Kollast liidrisärki hoiab Johannes Thingnes Bö.

Naistest juhib samuti norralanna Ingrid Landmark Tandrevold, kuid järgnevad teiste rahvuste esindajad.

Eesti laskesuusatajatest on sel hooajal olnud kõige edukam Tuuli Tomingas, kes hoiab 175 punktiga kokkuvõttes 25. kohta.

TÄNA | Laskesuusatamise MM-i juhatab sisse erisaade oli suurepärane võimalus fännidele ja spordisõpradele saada põnevat teavet selle aasta suusatamise maailmameistrivõistluste kohta. Erisaade andis põhjaliku ülevaate võistlejatest, võistlusaladest ja ootustest tulevaste võistluste suhtes. See kindlasti tekitas huvi ja elevust tulevaste sündmuste suhtes ning aitas kaasa suurema publiku kaasamisele. Loodame, et laskesuusatamise MM toob kaasa palju põnevust ja võimsaid etteasteid ning et Eesti sportlased saavutavad suurepäraseid tulemusi.

Loe rohkem:  Susan Külm: läksin nullide peale välja | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga