VAATA OTSE | Laskesuusatamise MM jätkub paarissegateatesõiduga | Laskesuusatamise MM

1708015450 2206552ha23at24

Tere tulemast! Täna toimub põnev sündmus, kui Laskesuusatamise maailmameistrivõistlused jätkuvad paarissegateatesõiduga. See on üks oodatumaid sündmusi spordikalendris ning toob kokku parimad laskesuusatajad üle maailma. Eesti fännid on elevil, et näha oma lemmikuid võistlemas ning loodavad näha põnevat ja pingelist võistlust. Ole valmis kogema adrenaliini, kiirust ning täpsust, sest see sündmus pakub kindlasti palju põnevust ja eepilisi hetki. Ära jää maha ning tule osa saama sellest suurejoonelisest sündmusest!

Täna kell 18.45 alustavad ETV2 ja ERR-i spordiportaal otseülekannet laskesuusatamise maailmameistrivõistlustelt Nove Mestos, kus on kavas paarissegateatesõit. Ülekannet kommenteerivad Margus Ader, Karel Kulbin, Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Paarissegateatesõidus läheb rajale 28 paari, kelle seas numbri all 13 ka Eesti koosseisus Rene Zahkna – Susan Külm.

Norra paneb välja duo Johannes Thingnes Bö – Ingrid Landmark Tandrevold ja Prantsusmaa eest sõidavad Quentin Fillon Maillet – Lou Jeanmonnot.

Favoriitide hulka tuleks kindlasti lugeda ka näiteks Saksamaa (Justus Strelow – Vanessa Voigt), Rootsi (Sebastian Samuelsson – Hanna Öberg) ja Itaalia (Tommaso Giacomel – Lisa Vittozzi) duod.

Tänavusel hooajal on maailma karika sarjas sõidetud paarissegateadet kaks korda: avaetapil Östersundis oli kodupubliku rõõmuks parim kohalik paar Sebastian Samuelsson – Hanna Öberg ning MM-i eel Anterselvas võitis Saksamaa (Vanessa Voigt – Justus Strelow).

Norra oli mõlemal korral teine, aga kummalgi juhul ei käinud rajal Johannes Thingnes Bö, kes tuleb starti tiitlikaitsjana, sest võitis aasta eest Oberhofis koos nüüdseks tippspordi lõpetanud Marte Olsbu Röiselandiga.

Kokkuvõttes oli laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel paarissegateatesõit põnev ja kaasahaarav sündmus. Osalejad näitasid suurepärast füüsilist vormi ja täpsust lasketiirus ning pakkusid pealtvaatajatele põnevust kuni lõpuni. Eesti sportlaste esitus oli märkimisväärne ning näitas nende pühendumist ja oskusi. Kuigi võitu ei tulnud, võib Eesti meeskond siiski uhke olla oma saavutuse üle. Jätkame põnevusega laskesuusatamise maailmameistrivõistluste jälgimist ning ootame tulevikus veel enam põnevaid võistlusi.

Loe rohkem:  VAATA UUESTI | "Viiest viis" võttis kokku laskesuusatamise MM-il juhtunu | Laskesuusatamise MM

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga