VAATA OTSE | Kuidas läheb Eesti noormeestel ühisstardist sõidus? | Laskesuusatamine

1709205253 2286693h4d69t24

Tere tulemast Eesti laskesuusatamise põnevasse maailma! Siin saad jälgida otsepildis, kuidas meie noormehed võtavad osa ühisstardist sõidust ning võistlevad oma oskusi ja vastupidavust näidates. Laskesuusatamine on üks Eesti populaarseimaid talisporte ning meie noored sportlased on tõelised tipptegijad sel alal. Ole osa sellest adrenaliinirohkest võistlusest ja hoidke pöialt meie tublidele noormeestele!

Otepääl jätkuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel on neljapäeval kavas ühisstardist sõidud. Otseülekanne meesjuunioride ühisstardist algab ETV2-s ja ERR-i spordiportaalis kell 13.10. Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg, stuudiot juhib Johannes Vedru.

Eestlasi pääses n-ö suurde, 60 osalejaga 12 km ühisstardist sõitu kolm: Mark-Markos Kehva (nr 32), Mehis Udam (36) ja Ivar Všivtsev (54).

Kehva senine parim tulemus kodusel MM-il on tavadistantsi 20. koht, Udam oli tavadistantsil 24. Ka Všivtsevi parim koht on tavadistantsilt, kus ta oli 42.

Meesjuunioride seas võitis Otepääl tavadistantsi sakslane Leonhard Pfund, sprindis võidutses norralane Isak Frey.

Kokkuvõttes näitasid Eesti noormehed ühisstardist sõidus tugevat ja võitlusjõulist esitust laskesuusatamises. Kuigi võib esineda mõningaid väljakutseid ja ebaõnnestumisi, on oluline meeles pidada, et iga võistlus on õppetund ja võimalus kasvamiseks. Eesti noormehed on tõestanud oma pühendumust ja oskusi ning meil on põhjust olla nende üle uhked. Jätkem neile toetust ja julgustust ning usugem nende potentsiaali saavutada suuri saavutusi laskesuusatamise valdkonnas tulevikus.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Kas Vittozzi võtab jälitussõiduga MK-sarja liidrivesti? | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga