Pildid: Eeva Mägi mängufilmi “Mo Mamma” esilinastus | Film

2287224heebft24

Tere tulemast Eesti filmimaailma, kus võluvate piltide ja emotsionaalse sisu kohtumine haarab vaatajaid endaga kaasa. Eeva Mägi mängufilmi “Mo Mamma” esilinastus on sündmus, mis paneb südamed kiiremini põksuma. See lummav linateos viib meid kaasa rännakule läbi emotsionaalse draama ja unustamatu visuaalse maailma. Tulge ja avastage uus filmikunsti meistriteos, mis paneb meid naerma, nutma ja mõtlema. Kohtume kinos!

Reedel jõuab kinodesse režissöör Eeva Mägi täispikk mängufilm “Mo Mamma”, mis esilinastus mullu Pimedate Ööde filmifestivalil debüütfilmide võistlusprogrammis.

Mängufilm “Mo Mamma” on lugu Eeva Mägi enda läbikogetust. “Lugu sellest, kuidas elasin läbi oma vanaema kaotuse. See film aitab mõista peresuhteid. See on lugu sellest, kui lihtne on emotsioone välja elada ja pärast mitte andestada. Kuid kindlasti ka õpetus sellest, kuidas  võib tüli genereerida, aga alati tasub siis ka andestada,” sõnas Mägi.

“Mo Mamma” sai möödunud nädalal kolm Kultuurkapitali aastapreemiat: parima debüütmängufilm aastapreemia, ning nii Helena Lotmani kui Eva Kolditsat autasustati parima näitlejanna preemiaga rolli eest filmis “Mo Mamma”.  Samuti sai film žürii eripreemia Pimedate Ööde Filmifestivalil parimate debüütfilmide hulgas. 

“Mo Mamma” režissöör ja stsenarist on Eeva Mägi, osades on Helena Lotman ja Eva Koldits. Produtsendid on Marju Lepp, Manfred Vainokivi, Eeva Mägi  ja Sten-Johan Lill. Operaator Sten-Johan Lill. Filmi tootjad on Filmivabrik, Kinosaurus Film ja Kultuurikuur.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eeva Mägi mängufilmi “Mo Mamma” esilinastus oli suurepärane sündmus Eesti filmimaastikul. Film suutis publikut haarata ja pakkuda nauditavat kogemust tänu oma kaasahaaravale loole ja silmapaistvatele näitlejatöödele. Samuti tõi see välja olulised teemad nagu perekond, armastus ja eneseleidmine. “Mo Mamma” on kindlasti film, mida tasub vaadata ning see annab aimu Eesti filmitegijate talentidest ja võimekusest. Loodame näha veel rohkem selliseid kvaliteetseid filme tulevikus Eesti kinodes.

Loe rohkem:  Vaata: Aet Laigu lühifilm "Putain" | Film
See sissekanne postitati aastal Film. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga