TÄNA OTSE | Kas Eesti naiskond sõidab üle eelmise etapi 12. koha? | Laskesuusatamine

1703347h2ae9t24

Tere tulemast kõigile laskesuusatamise fännidele! Täna oleme tunnistajaks põnevale võistlusele, kus Eesti naiskond püüab ületada eelmise etapi saavutust ja tõusta kõrgemale kui 12. koht. Laskesuusatamise võistlused on alati täis adrenaliini ja põnevust ning meie sportlased annavad endast kõik, et püüda kirkaid kohti. Olge valmis jälgima pingelist võistlust ning toetama meie Eesti naiskonda nende jõupingutustes!

Laskesuusatamise MK-sari jätkub traditsiooniliselt ka jaanuari teisel nädalal Saksamaal, kui maailma tipud heitlevad Ruhpoldingis. Esimese alana on kavas naiste 4×6 km teatesõit. Kell 15.15 algavat ETV ülekannet kommenteerivad Alvar Tiisler ja Karel Kulbin, stuudios on Tarmo Tiisler.

Kokku läheb rajale 19 naiskonda, nende seas ka Eesti (võistlusnumber 14) koosseisus Regina Ermits, Tuuli Tomingas, Susan Külm ja koondisega taasliitunud Johanna Talihärm. Eelmisel nädalal Oberhofis lõpetas Eesti nelik teatesõidu 12. kohaga.

Kui selle hooaja kaks esimest teatesõitu Östersundis ja Hochfilzenis võitis Norra, siis Oberhofis pani oma paremuse maksma Prantsusmaa koosseisus Lou Jeanmonnot, Justine Braisaz-Bouchet, Sophie Chauveau ja Julia Simon. Norra lõpetas 9,3-sekundilise kaotusega teisena ja kolmandana finišeeris Rootsi naiskond.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Eesti naiskonnal oli laskesuusatamise viimase etapi 12. kohaga rahuldav tulemus. Kuigi võistkond ei suutnud ületada eelmise etapi saavutust, näitasid sportlased siiski head meeskonnatööd ja visadust. Järgmiste võistluste eel tuleks keskenduda veelgi tugevamale treeningule ja parandada taktikat, et saavutada paremaid tulemusi. Kokkuvõttes peaksime olema uhked meie naiste laskesuusatamise meeskonna pingutuste üle ning loodame tulevikus näha nende veelgi suuremaid saavutusi.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Kas Johannes Thingnes Bö kindlustab MK-sarja üldvõidu? | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga