VAATA OTSE | Kuidas läheb Eesti neidudel Otepääl peetaval MM-il? | Laskesuusatamine

1709035213 2278830h3016t24

Tere tulemast Otepääle, kus toimub põnev ja adrenaliinirohke laskesuusatamise maailmameistrivõistlus! Kõik silmad on suunatud Eesti neidudele, kes võtavad osa sellest suurest spordisündmusest. Ootame põnevusega, kuidas meie sportlased end selles tiitlivõistluses näitavad ja kuidas nad kohalike fännide toel võistlusrajal hakkama saavad. Kas meie neidud suudavad võita kuldmedali või seista auväärse koha poodiumil? Jääme hingega kaasa elama ja hoidma pöialt meie vapratele sportlastele!

Otepääl jätkuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel on teisipäeval kavas noorte sprindid. Otseülekanne neidud sprindist algab ETV2-s ja ERR-i spordiportaalis kell 13.50. Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg, stuudiot juhib Johannes Vedru.

Stardinimekirjas on 109 sportlast, nende seas neli eestlannat: Vibeke Välbe (nr 4), Rosibel Marii Kaldvee (55), Mirtel Kärsna (66) ja stardirivi lõpetab Anlourdees Veerpalu.

Mullu võitis noorte sprindis kulla sakslanna Julia Tannheimer, kes nüüd võistleb juunioride vanuseklassis. Eelmise aasta medalistidest kedagi noorte seas stardis ei ole.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti neidudel läheb Otepääl peetaval MM-il suurepäraselt. Nende saavutused laskesuusatamise alal on muljetavaldavad ja võivad tuua Eestile rahvusvahelist tunnustust. Otepää on alati olnud oluline koht Eesti spordimaastikul ning MM-il osalemise võimalus teeb selle veelgi erilisemaks. Jääme põnevil ootama, kuidas meie sportlased edaspidi võistlustel esinevad ning loodame neile edu ja rohkelt medalikolmele!

Loe rohkem:  Eesti laskesuusalootus võitis juunioride EM-il medali | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga