Nuudi jõudis Helsingis põhitabelisse ja kohtub endise esikümne mängijaga | Tennis

1692829h84e1t24

Eesti tennisisti Jurgen Nuudi saavutus jõudis Helsingi põhitabelisse ja tõotab pakkuda põnevust ning kirevat mängu endise esikümne mängija vastu. Nuudi on tõestanud oma oskusi ja võimeid ning ootused tema vastu on kõrged. See kohtumine on kahtlemata üks, mida ei tasu maha magada, sest see võib olla murranguline hetk noore talendi karjääris. Eesti spordisõpradele pakub see võimalust toetada ja jälgida kodumaist talenti rahvusvahelisel areenil.

Maileen Nuudi jõudis Soome pealinnas Helsingis peetaval W35 kategooria ITF-i tenniseturniiril kvalifikatsioonist põhitabelisse.

Valikvõistlustel kaheksandana asetatud Nuudi (WTA 499.) alistas avaringis 6:2, 6:4 venelanna Daria Monahhova (WTA -) ning sai otsustavas ringis 6:4, 7:6 (4) jagu 37-aastasest türklannast Pemra Özgenist (WTA 610.).

Nuudi realiseeris 13 murdevõimalusest viis, Özgen suutis kuuest murdepallist ära kasutada neli. Mängitud punktidest võitis Nuudi 84 ja Özgen 74.

Põhiturniiri avaringis läheb Nuudi vastamisi kaheksandana asetatud prantslanna Kristina Mladenoviciga, kes on praegu edetabelis 272. real, aga karjääri parimatel päevadel kuulus esikümnesse.

Eesti teine reket Elena Malõgina (WTA 375.) alustab otse põhiturniirilt, kus läheb avaringis vastamisi vabapääsmega põhitabelisse koha saanud soomlanna Ella Haavistoga (WTA 1061.).

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Eesti tennisist Anett Kontaveit on teinud suurepäraseid saavutusi, jõudes Helsingis põhitabelisse ning kohtudes seal endise esikümne mängijaga. Tema pühendumus ja töökus on aidanud tal jõuda professionaalsest tennisest välja nimekate mängijate hulka ning võita austust kogu maailmas. Kontaveidi edu on suureks inspiratsiooniks kõigile spordisõpradele Eestis ning tema tulemusi jälgitakse suure huviga. Oleme põnevil, et Eesti tennisel on selline tugev esindaja rahvusvahelisel areenil ning loodame, et tema karjäär õitseb veelgi edasi.

Loe rohkem:  Swiatek võitis kolmandat aastat järjest Doha turniiri | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga