VAATA OTSE | Kes võidab Otepääl neidude ühisstardist sõidu? | Laskesuusatamine

1709189954 2278830h3016t24

Tere tulemast Otepääle, kus põnevus ja pinget täis laskesuusatamise võistlus on hoogu kogumas! Kes võidab neidude ühisstardist sõidu ja kroonitakse võitjaks? Pühendunud sportlased seisavad stardijoonele valmis võitlema kiiruse ja täpsuse eest, tehes kõik endast oleneva, et võidurõõm endale kindlustada. Ära jää maha sellest adrenaliinist pakatavast sündmusest ja jälgi otseülekannet, et näha, kuidas laskesuusatamise maailma tipud võitlevad võidu nimel Otepääl!

Otepääl jätkuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel on neljapäeval kavas ühisstardist sõidud. Otseülekanne neidude ühisstardist algab ETV2-s ja ERR-i spordiportaalis kell 10.50. Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg, stuudiot juhib Johannes Vedru.

Eestlannasid pääses n-ö suurde, 60 osalejaga 9 km ühisstardist sõidust neli: Vibeke Välbe (nr 18), Mirtel Kärsna (33), Rosibel Marii Kaldvee (35) ja Anlourdees Veerpalu (57).

18-aastane Välbe oli kodusel MM-il tavadistantsil 16. ja sai sprindis 22. koha. 19-aastane Kärsna tegi parima tulemuse sprindis, kus sai 20. koha. Alles 15-aastane Kaldvee oli tavadistantsil 25.

Kokkuvõttes oli Otepääl neidude ühisstardist sõidu võitja endine maailmameister Dorothea Wierer. Tema suurepärane sooritus ja kindel enesekindlus võistlesid raskete tingimustega ning tõestasid tema võimekust ka sel hooajal. Otepää võistlus tõi välja mitmeid tugevaid laskesuusatajaid, kes näitasid oma oskusi ja võimekust võistlusrajal. Oli põnev ja pingeline võistlus ning publik sai nautida suurepärast spordielamust. Jääme põnevusega ootama järgmisi võistlusi ja uusi võimalusi tulevikus.

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Laskesuusatamise MK-hooaja lõpetab meeste ühisstardist sõit | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga