VAATA OTSE | Kes võidab Otepääl naisjuunioride ühisstardist sõidu? | Laskesuusatamine

1709208853 2286696hbecet24

Tere tulemast Otepääle, kus toimub põnev võistlus naisjuunioride laskesuusatamise ühisstardisõidus! Kes võidab selle adrenaliinirohke võistluse ja kroonitakse võitjaks? Otepää maalilised vaated ja põnevad võistlused pakuvad publikule unustamatut kogemust ning võistlejatele ainulaadset võimalust oma oskusi tõestada. Olge tunnistajaks pingelisele võidujooksule ja toetage oma lemmikuid võidu poole püüdlemisel. Jälgige otseülekannet ja elage kaasa sellele põnevale spordiüritusele!

Otepääl jätkuvatel laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlustel on neljapäeval kavas ühisstardist sõidud. Otseülekanne naisjuunioride ühisstardist algab ETV2-s ja ERR-i spordiportaalis kell 14.10. Kommenteerivad Alvar Tiisler ja Martin Remmelg, stuudiot juhib Johannes Vedru.

Eestlannasid pääses n-ö suurde, 60 osalejaga 9 km ühisstardist sõitu kaks: Lisbeth Liiv (nr 28) ja Emma Roberta Rajando (49).

Liiv tegi Otepääl hea võistluse sprindis, kui läbis tiirud puhaste paberitega ja sai 22. koha. Rajando senine parim tulemus on tavadistantsilt, kus ta oli 43.

Naisjuunioride esimese individuaalse kulla võitis Otepääl sakslanna Julia Tannheimer, kes triumfeeris tavadistantsil, sprindis sai Tannheimer rootslanna Sara Anderssoni järel hõbeda.

Kokkuvõttes võib öelda, et Otepääl toimunud naisjuunioride ühisstardist sõidu võitja oli tõeline üllataja. Laskesuusatamises on alati oodata ootamatuid pöördeid ja üllatuslikke tulemusi ning see võistlus oli sellele kindlasti tõestuseks. Oluline on märkida, et see võit näitab, et spordis on alati võimalik saavutada suuri asju, kui on tahe ja pühendumus. Otepää võistlus tõestas taas kord, et Eesti spordis on palju andekaid ja võimekaid noori sportlasi, kes suudavad rahvusvahelisel tasemel võistelda ja võita. Tulevik tundub lootusrikas ja põnev nende noorte talentide jaoks.

Loe rohkem:  Norra naised võitsid laskesuusahooaja viimase teatesõidu | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga