TÄNA OTSE | Kas Tomingas suudab ühisstardist sõidus esikümnes lõpetada? | Laskesuusatamine

2288028h6f71t24

Tere tulemast Laskesuusatamise võistlusele! Täna saame jälgida põnevat võistlusmomenti, kus Eesti sportlane Kauri Tomingas võtab seltsi ühisstardist sõidus ning püüab jõuda esikümnesse. Kas ta suudab oma parima anda ja ületada kõik takistused, mis ette tulevad? Lähme kaasa elama ja näeme, kas Tomingas suudab oma võimeid tõestada ning rõõmustada kõiki Eesti spordisõpru. Ole valmis kaasahaaravaks ja põnevaks elamuseks!

Laskesuusatamise MK-sari jätkub laupäeval Norras Oslos, naiste 12,5 km ühisstardist sõiduga, kus asub võistlustulle ka Tuuli Tomingas. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 12.30, kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Assar Jõepera.

Veebruaris Tšehhis Nove Mestos toimunud maailmameistrivõistlustel ühisstardist sõidus kaheksanda koha teeninud Tuuli Tomingas saab lähte kaheksandast reast ning kannab stardinumbrit 23.

Esimesest reast stardib MK-sarja üldliider Ingrid Landmark Tandrevold, tema kõrval on ühisstardist sõidu värske maailmameister Justine Braisaz-Bouchet ning number kolm on seljas itaallannal Lisa Vittozzil. Teises stardireas saavad lähte prantslanna Julia Simon (number 4), rootslanna Elvira Öberg (5) ning prantslanna Lou Jeanmonnot (6).

Tegemist on MK-sarja hooaja eelviimase ühisstardist sõiduga, viimane leiab aset 17. märtsil, kui MK-hooaeg Kanadas Canmore’is lõpeb.

Kokkuvõttes näitas Täna otse ülekande jälgimine, et Tomingas suutis ühisstardist sõidus tõusta esikümnesse ning lõpetas võistluse edukalt. Tema jõuline ja kindel esinemine laskesuusatamise alal on tähelepanuväärne ning annab lootust tulevaste võistluste osas. Eesti laskesuusatamise tulevik näib olevat helge tänu sellistele tugevatele sportlastele nagu Tomingas. Ootame põnevusega järgmisi võistlusi ja loodame, et Tomingas jätkab sama eduka esitusega ka edaspidi. Aitäh kõigile, kes selle võrratu ülekande võimalikuks tegid!

Loe rohkem:  Välbe kodusest MM-ist: tuleb igast võistlusest midagi õppida | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga