VAATA OTSE | Kas Tomingas suudab MM-il taas esikümnesse murda? | Laskesuusatamine

1707840015 2206333h7ccct24

Tere tulemast, kõik Laskesuusatamise fännid! Kas olete valmis jälgima põnevat võistlust, kus meie oma laskesuusataja Rene Zahkna võitleb maailmameistrivõistlustel esikoha nimel? Pärast tema suurepärast esinemist eelmistel võistlustel on kõik silmad tema peal, oodates, kas ta suudab taas esikümnesse murda. See on kindlasti sündmus, mida te ei taha maha magada. Olge valmis jälgima põnevust ja pinget, kui Tomingas astub võistlusrajal ning kui ta õnnestub saavutada uus võidukas tulemus MM-il!

Laskesuusatamise maailmameistrivõistlused jätkuvad Tšehhis Nove Mestos teisipäeval naiste 15 km tavadistantsiga, mis tõi Tuuli Tomingasele eelmisel aastal Oberhofis kõrge kuuenda koha. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 17.45. Ülekandeid kommenteerivad Margus Ader, Karel Kulbin, Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Šveitslanna Amy Baserga stardib esimese naisena Eesti aja järgi kell 18.10, Tuuli Tomingase stardinumbriks on teisipäeval 17, Regina Ermits läheb rajale 50., Susan Külm 73. ja Hanna-Brita Kaasik 90. sportlasena.

Eelmisel aastal saavutas Tomingas Oberhofi MM-il sel distantsil oma karjääri silmapaistvaima tulemuse, kui tegi kaks möödalasku ja lõpetas kuuendal kohal. Kaotust kulla võitnud Hanna Öbergile kogunes toona 2.23. Külm oli 59. ja Ermits 73.

Eestlannad on sel MM-il juba häid tulemusi näidanud, kui Tomingas sai pühapäevases jälitussõidus kümnenda, Ermits 24. ja Külm 27. koha. Kaasik teeb teisipäeval Nove Mestos teisipäeval oma MM-debüüdi.

Kokkuvõttes võime öelda, et Tomingas’il on kindlasti potentsiaali murda taas laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel esikümnesse. Tema senised saavutused ja pühendumus sellele spordialale annavad põhjust uskuda, et ta suudab näidata tugevat esitust ning võidelda kõrgemate kohtade eest. Samuti on oluline meeles pidada, et olümpia- ja maailmameistrivõistlustel võivad asjad alati ootamatult kujuneda ning üllatusi juhtuda. Seega jääme põnevusega ootama, kuidas Tomingas MM-il esineb ja kas ta suudab oma eelmiseid saavutusi ületada.

Loe rohkem:  Heldna lõpetas EM-il viimasena | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga