Tänavune Super Bowl purustas vaatajate rekordi | Ameerika jalgpall

2258580h20ddt24

Tere tulemast, spordisõbrad! Tänavune Super Bowl pani kõikjal maailmas jalgpalli fännid unustama hingamise, kui nad jälgisid seda põnevat sündmust. Ameerika jalgpalli suursündmus purustas vaatajate rekordi, võttes endaga kaasa kõik, kes piilusid teleekraani või olid kohapeal staadionil. Pole kahtlustki, et see möödunud aasta imeline mäng jääb spordiajalukku. Olge valmis sukelduma sügavale selle põneva sündmusega ja avastama kõik emotsioone, mida see pakkus.

Tänavuse Ameerika jalgpalli profiliiga (NFL) finaalmäng ehk Super Bowl oli USA teleajaloo läbi aegade vaadatuim saade.

Uuringufirma Nielseni andmetel vaatas Kansas City Chiefsi ja San Francisco 49ersi vahelist kohtumist CBS-i teleülekande või erinevate voogedastusplatvormide vahendusel keskmiselt 123,4 miljonit inimest. Nielsen lisas ka, et mängu jälgis vähemalt korraks 202,4 miljonit huvilist.

Senine rekord kuulus eelmise aasta Super Bowlile, mis tõi ekraanide ette 115,1 miljonit inimest.

Kansas City Chiefs alistas lisaajale läinud thrilleris San Francisco 49ersi 25:22. Mängu poolajal tegi etteaste Usher ning Super Bowli ülikallite reklaamide hulka sattus ka üks null-eelarvega klipp.

Käesoleva aasta Super Bowl oli uskumatu kogemus nii mängijatele kui ka fännidele. See oli esimene kord, kui Super Bowl’i vaatas üle 100 miljoni inimese, mis purustas senise vaatajate rekordi. Ameerika jalgpalli võlu peegeldub selles, kuidas see suudab ühendada inimesi üle kogu maailma, luues ühtsuse ja põnevuse. See sündmus tõi kokku inimesi kõikjalt maailmast ning tõestas, et Ameerika jalgpall on endiselt üks kõige populaarsem ja vaadatum spordiala maailmas. Loodame, et see saavutus toob kaasa veelgi suuremat huvi Ameerika jalgpalli vastu ka Eestis.

Loe rohkem:  NFL: Mullune finalist langes konkurentsist, Lions lõpetas 32-aastase põua | Ameerika jalgpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga