VAATA OTSE | Kas Norra meeste ülevõim jätkub ka tavadistantsil? | Laskesuusatamise MM

1707925813 2258763h723ct24

Tere tulemast Eestisse! Täna toimub põnev sündmus, kus Norra meeste ülivõim laskesuusatamises püütakse jälle tõestada, kas nemad suudavad ka tavadistantsil oma domineerimist jätkata. Laskesuusatamise maailmameistrivõistluste ajal on meil võimalus otsepildis näha põnevat võistlust, kus on kaasatud parimad sportlased üle maailma. Kas norrakad suudavad oma võimu säilitada või tuleb oodata üllatusi teistelt riikidelt? Olge valmis põneva võistluse ja põnevate üllatuste jaoks!

Tšehhis Nove Mestos jätkuvatel laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel on kolmapäeval kavas meeste 20 kilomeetri tavadistants, kus asuvad starti ka eestlased Rene Zahkna, Kristo Siimer ja Raido Ränkel. ETV2 ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 18.00, ülekannet kommenteerivad Margus Ader, Karel Kulbin, Alvar Tiisler ja Tarmo Tiisler.

Esimesena stardib kolmapäevasel võistlusel kell 18.20 prantslane Quentin Fillon Maillet. Tänavusel MM-il jälitussõidus maailmameistriks tulnud Johannes Thingnes Bö (number 9) stardib kell 18.24, sprindis võidutsenud Sturla Holm Lägreid (number 54) stardib kell 18.47.

Eestlastest saab esimesena lähte Zahkna (25), kes asub 20 km distantsile kell 18.32. Siimer (55) alustab kell 18.47 ning Ränkel asub rajale kell 18.53. Mullu näitas Oberhofis toimunud MM-il sel distantsil eestlastest parimat minekut Siimer, kes teenis 57. koha. Robert Heldna oli 85., Zahkna ületas joone 90. kohaga.

Maailmameistriks tuli eelmisel aastal Johannes Thingnes Bö, esikolmikusse mahtusid veel Lägreid ning rootslane Sebastien Samuelsson.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Norra meeste ülevõim laskesuusatamise maailmameistrivõistlustel jätkub ka tavadistantsil. Nende võimas esitus ja tugevad oskused näitavad nende ülemvõimu selles valdkonnas. Samas tuleb tunnustada ka teiste riikide sportlasi nende pühendumuse ja võitlusvaimu eest. Laskesuusatamise MM on pakkunud põnevaid hetki ja ootame huviga, kuidas võistlus edasi areneb ning millised võidud ja üllatused veel ees ootavad.

Loe rohkem:  Zahkna: ilmselgelt on laskmises veel kõvasti varu | Laskesuusatamise MM

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga