VAATA OTSE | Kas Kristjan Ilvese hea vorm hüppemäel jätkub? | Kahevõistlus

2252289h3d20t24

Tere tulemast Eesti suusahüpete ja kahevõistluse maailma! Kas olete valmis nägema, kuidas Kristjan Ilves oma vapustavat vormi hüppemäel demonstreerib? See on põnev hetk spordiarmastajatele üle kogu maailma, kui me jälgime, kas Ilves suudab oma võimeid kahevõistluse alal näidata. Olge valmis haaratud saama sellesse põnevasse ja adrenaliinirohkesse spordiala, kuna Ilvesel on võimalus tõestada oma oskusi ning võidukas olla. Ärge jätke seda võimalust kasutamata, tulge ja tundke Eesti spordimaailma põnevust oma nahal!

Täna kell 13.30 alustavad ETV ja ERR-i spordiportaal otseülekannet kahevõistluse maailam karika etapilt Otepääl, kus on kavas meeste normaalmäe suusahüpped.

Reedel toimunud ühisstardist võistlusel tegi Kristjan Ilves hooaja parima tulemuse, olles norralase Jarl Magnus Riiberi järel ja austerlase Johannes Lamparteri ees teine.

Laupäeval asub starti 49 kahevõistlejat, nende seas ka Ilves.

MK-sarja üldarvestuses hoiab Ilves hetkel 758 punktiga viiendat positsiooni. Teda edestavad Riiber (1470), austerlane Stefan Rettenegger (1061), norralane Jörgen Graabak (1058) ja Lamparter (960).

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Kristjan Ilvese hea vorm hüppemäel tundub kindlasti jätkuvat. Tema tulemused on olnud stabiilsed ja ta näitab endiselt head potentsiaali kahevõistluse alal. Ilvese edasine areng ja etteasted võistlustel pakuvad kindlasti põnevust ning lootust Eesti suusaspordi fännidele. Jääme huviga ootama tema järgmisi võistlusi ja loodame, et ta suudab säilitada oma head vormi ning pakkuda meile põnevaid hetki suusaradadel.

Loe rohkem:  Kahevõistluse naiste MK-sarjas jagasid kõik võidud norralannad isekeskis | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga