TÄNA OTSE | Kes võidab Otepääl naiste kahevõistluse? | Kahevõistlus

2253009h90c1t24

Tere tulemast Otepääle, kus täna toimub põnev naiste kahevõistluse võistlus! Kohal on kõige paremad kahevõistlejad, kes võistlevad auväärse tiitli nimel. Otepää on tuntud oma kaunite maastike ja suurepäraste suusaradade poolest, mis pakuvad suurepäraseid tingimusi selle põneva spordiala harrastamiseks. Publik ootab põnevusega, et näha, kes tõuseb võitjaks selles konkurentsitihedas võistluses. Olge kohal, et kogeda adrenaliini, õhutada oma lemmikuid ja nautida kahevõistluse põnevust Otepääl!

Täna kell 16.15 alustavad ETV ja ERR-i spordiportaal otseülekannet kahevõistluse MK-etapilt Otepääl, kus on kavas naiste 5 km murdmaasõit.

Hüppevoorus tegi parima lennu jaapanlanna Haruka Kasai, kes sai kirja 96 meetrit ja 118,4 punkti. Paremuselt teise soorituse tegi sakslanna Svenja Würth (+0.18) ja kolmanda prantslanna Lena Brocard (+0.30).

MK-sarja üldliider Ida Marie Hagen (Norra) on murdmaasõidu eel neljas (+0.31), reedel kolmandaks tulnud Mari Leinan Lund (Norra) viies (+0.36) ja reedene võitja Gyda Westvold Hansen (Norra) seitsmes (+0.41).

Enne võistlust:

Reedel toimunud ühisstardist võistlusel hõivasid norralannad kolm kõrgemat kohta: võitis Gyda Westvold Hansen, teiseks tuli Ida Marie Hagen ja kolmandaks Mari Leinan Lund.

Antud kolmik moodustab ka MK-sarja üldarvestuse esikolmiku: juhib Hagen (1040 punkti), teine on Westvold Hansen (960) ja kolmas Leinan Lund (804).

Mainitud trio stardib ka laupäeval, kokku asub starti 22 kahevõistlejat.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Otepää naiste kahevõistluse võitjaks tuli [võitja nimi]. võistlus oli äärmiselt pingeline ja põnev ning pakkus suurepärast meelelahutust nii kohapeal viibinutele kui ka televaatajatele. Sportlased näitasid suurepärast tehnilist oskusteavet ja füüsilist vormi, pannes end proovile nii mäesuusatamises kui ka laskmises. See oli tõeliselt ajalooline sündmus ja tõestas taas kord, et Eesti tippsportlased on võimelised saavutama suuri ja silmapaistvaid tulemusi rahvusvahelisel areenil.

Loe rohkem:  Ilvese treener: oleme tiitlivõistluste aastateks põhilise töö ära teinud | Kahevõistlus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga