Kaasikud võitlesid U-23 MM-il koha eest esikümnes | Suusatamine

1707565388 2219532h5b0ct24

Tere tulemast Eestisse, kus suusatamine on au sees ning noored sportlased võistlevad rahvusvahelisel tasemel! Hiljutine U-23 MM-il toimunud võistlus tõi kaasa põnevust ja adrenaliini, kui Eesti suusatajad kaasikud võitlesid esikümne koha eest. Nende pingutused ja pühendumus on tõestuseks sellele, et Eesti suusatamine on tõusuteel ning meie noored talendid on valmis maailma lavale astuma. Tulge ja kogege koos meiega adrenaliini ja emotsioone, mis kaasikud suusatajad on suutnud publikule pakkuda!

Suusatamise juunioride ja U-23 maailmameistrivõistlustel Planicas teenis Keidy Kaasiku U-23 vanuseklassi naiste 10 km eraldistardist klassikatehnikasõidus 11. ja Kaidy Kaasiku 14. koha.

Selle distantsi maailmameistriks krooniti sakslanna Helen Hoffmann (27.38,0), kes edestas vaid 1,2 sekundiga šveitslannat Nadja Kälinit. Kolmandaks tuli rootslanna Märta Rosenberg (+4,7), kes sai omakorda vaid 1,2 sekundiga jagu koondisekaaslasest Elin Henrikssonist.

Kui läbitud oli kaks kolmandikku distantsist, hoidis Kaidy Kaasiku veel seitsmendat kohta ja kaotust liidritele oli alla poole minuti. Lõpuks tuli aga paarkümmend sekundit lisa ja 14. koht (+49,1).

Kaksikõde Keidy Kaasiku sõitis stabiilsemalt, hoides 11. kohta juba esimese kolmandiku järel, tõusis teise ringiga kümnendaks, aga loovutades seejärel siiski ühe positsiooni (+43,4).

Kokkuvõtteks võib öelda, et Eesti kaasikud võitlesid U-23 MM-il edukalt koha eest esikümnes suusatamises. Nende pühendumus, treening ja tahe näitasid tugevat tulemust rahvusvahelisel areenil. See on suurepärane saavutus Eesti suusasportlastele ja näitab nende potentsiaali tulevikus veelgi suuremate saavutuste jaoks. Loodame, et nende edu innustab noori suusatajaid ning tõstab suusatamise populaarsust Eestis. Oleme uhked meie kaasikute üle ja soovime neile tulevikus veelgi suuremat edu rahvusvahelistel võistlustel.

Loe rohkem:  Rootsi naised olid teistest kindlalt üle, Norralt viimase 17 aasta kehvim esitus | Suusatamine