VAATA OTSE | Kas keegi suudab ühisstardist sõidus norralased alistada? | Laskesuusatamine

1709388612 2290695h8df9t24

Tere tulemast Eesti kaunitesse metsadesse, kus toimub põnev laskesuusatamise võistlus! Kas keegi suudab ühisstardist sõidus norralased alistada? See on küsimus, mis paneb kõik spordifännid põnevusest värisema. Esmakordselt on võimalus jälgida otseülekannet sellest adrenaliinirohkest võistlusest, kus sportlased astuvad vastamisi mitmevõistlejatega Norrast. Kas Eesti sportlased suudavad üllatada ja võita võistluse? See on üritus, mida ei tohiks maha magada!

Laskesuusatamise MK-sari jätkub Norras Oslos ning laupäevane võistluspäev lõpeb meeste 15 km ühisstardist sõiduga. ETV ja ERR-i spordiportaali otseülekanne algab kell 16.15, kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Assar Jõepera.

Laupäevane stardirivi pakub Norra laskesuusafännidele rõõmu, sest esimeses kahes reas pole ühtki mittenorralast. Stardinumbriga üks saab lähte MK-sarja üldliider ning äsja Tšehhis kolm MM-tiitlit võitnud Johannes Thingnes Bö, tema kõrvalt stardivad vend Tarjei ning Johannes Dale-Skjevdal.

Teises reas on Vetle Sjaastad Christiansen (number 4), tema kõrvalt saavad lähte Sturla Holm Lähreid (5) ning Endre Strömsheim (6). Kolmandas reas seisavad rootslane Martin Ponsiluoma (7) ja sakslased Johannes Kühn (8) ning Benedikt Doll (9).

Sel hooajal on ühisstartides võidutsenud vaid Christiansen ja Johannes Thingnes Bö, kes on võitnud kaks etappi. Hooaja esimeses kahes stardis ei pääsenud mittenorralased ka pjedestaalile, kuid MM-il teenis lätlane Andrejs Rastorgujevs (18) hõbeda ning prantslane Quentin Fillon Maillet (16) pronksi.

Kokkuvõttes võib öelda, et laskesuusatamine on ala, kus norralased on tõepoolest domineeriv jõud ja neid on väga raske alistada. Ühisstardist sõidud pakuvad alati põnevust ja pinget ning näitavad sportlaste võimekust. Eesti laskesuusatajad teevad küll kõvasti trenni ja pingutavad, kuid norralaste vastuastumine on siiski keeruline. Oluline on siiski meeles pidada, et spordis on alati üllatusmomente ja võit ei ole kunagi ette määratud. Eesti laskesuusatamise tulevik tundub igal juhul helge ning meie sportlastel on kõik võimalused tulevikus norralastele vastu astuda.

Loe rohkem:  Zahkna raskeima MK-etapi eel: võitlema minnes on väga tõenäoline põruda | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga